Ana Sayfa İNDEKS Flo “FLO Garaj Günleri’ne yoğun ilgi

“FLO Garaj Günleri’ne yoğun ilgi

Geçtiğimiz yıllarda büyük ilgi gören ve yüz binlerce kişinin ziyaret ettiği “FLO Garaj Günleri” 1 Eylül Perşembe günü başladı. Bu sezon 6’ncısı gerçekleştirilen, onlarca marka ayakkabının 9,99 TL’den başlayan fiyatlar ve yüzde 80’e varan indirimlerle satışa sunulduğu “FLO Garaj Günleri” bir haftada yoğun ilgi gördü.

Güncel moda ve geniş bir ürün yelpazesini, ulaşılabilir fiyatlar ile sunan FLO, Bağcılar’daki yönetim merkezinde düzenlediği “FLO Garaj Günleri” ile onlarca model ürünü, bayram boyunca da 2 alana 1 bedava ve yüzde 80’e varan indirimli fiyatlarla müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Bir haftada yüzlerce kişinin ziyaret ettiği Garaj Günleri’ne bir ayın sonunda 300 binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor.

Geçtiğimiz yıl 250 binin üzerinde kişinin ziyaret ettiği “FLO Garaj Günleri”nde 9,99 TL’den başlayan fiyatlardan ayakkabı bulmak mümkün.

Okula dönüş ve bayram sevincini bir arada yaşatan FLO, Garaj Günleri’yle hem öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik okul ayakkabılarını hem de rengârenk bayram ayakkabılarını büyük indirimlerle tüketicileriyle buluşturuyor.

Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO, yüksek kaliteyi uygun fiyata almak isteyen tüm tüketicileri Bağcılar’daki merkez binasında düzenlediği Garaj Günleri’ne bekliyor. Ziylan Grubu Genel Merkez binası, Mahmutbey Merkez Mahallesi, Taşocağı Caddesi, No:24’te bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz