Ana Sayfa Marka-Mağaza Evidea.com ilk mağazasını açıyor

Evidea.com ilk mağazasını açıyor

Türkiye’nin en büyük mobilya ve ev dekorasyon ürünleri sitesi Evidea.com, 10 Aralık Cumartesi günü 2 bin 500 metrekarelik ilk mağazasını Maltepe’de açmaya hazırlanıyor. Evidea.com, internetteki yüz binlerce üründeki en uygun fiyat avantajını, evleri güzelleştirmek için şimdi de mağazasına taşıyacak.

Yüz binlerce ürünü en uygun fiyat avantajı ile sunan, mobilya ve ev dekorasyonu alanında Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesi Evidea.com, ilk mağazasını Maltepe’de açıyor. 10 Aralık Cumartesi günü saat 13.00’te gerçekleştirilecek açılış töreniyle kapılarını açacak Evidea.com, 2 bin 500 metrekarelik büyüklüğündeki mağazasıyla internetteki fiyatları müşterilerine sunarak, avantajlı alışveriş keyfi yaşatacak.

Evleri ve dolayısıyla hayatları güzelleştirecek binlerce ürünü bir araya getiren mağaza, ürüne dokunmak isteyen müşteriler için yeni bir alternatif olacak. Teknolojik altyapısı ve müşteri dostu ürünmatikleriyle de kolay ve hızlı alışverişin yeni adresi olmaya aday. Müşteriler mağazaya sığmayan binlerce ürünü, ürünmatikler aracılığıyla seçerek evlerine teslim alabilecekler.

Evidea.com’un yeni mağazasında sezonun en gözde parçaları, birbirinden şık ev dekorasyonu ürünleri, hayatı kolaylaştıran pratik çözümleri ve yeni yıl heyecanını katlayacak yılbaşı süsleri gibi birçok seçenek evine özen gösteren herkesi bekliyor.
E-ticaretteki gücünü mağazalara yansıtmayı amaçlıyor
2017 yılında mağaza sayısını artırmak isteyen ve e-ticaretteki gücünü mağazalara da yansıtmayı amaçlayan Evidea.com, internet sitesi üzerinden 8 ana kategori altında bin 500 kategoride 300 bin ürün sunuyor. Açılacak mağazada ise ürünmatiklerden verilebilecek siparişlerle birlikte yüz binlerce ürün müşteriyle buluşacak.

Sunduğu ürün çeşitliliği, en uygun fiyat avantajı, yüzde 100 yerli üretim ürünleri ve geniş tedarik ağı ile öne çıkan Evidea.com, açacağı mağazayla birlikte e-ticaretteki başarısını ve sektörel liderliğini mağazaları aracılığıyla pazara da yansıtmayı hedefliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz