Ana Sayfa AVM Espark, babalar ve çocuklarını iş makineleriyle buluşturuyor

Espark, babalar ve çocuklarını iş makineleriyle buluşturuyor

İş makinalarına her zaman ilgi duyan, bu araçların oyuncaklarını elinden düşürmeyen çocuklar için Espark, Babalar Günü’nde ilginç bir aktivitenin ev sahipliğini yapıyor.

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen Espark AVM, 16 Haziran – 2 Temmuz tarihleri arasında ‘Machine&Trucks’ adı verilen etkinlikle babalar ve çocuklarına 1/14 oranında küçültülmüş iş makinalarını, hafriyat alanından oluşmuş platformda deneyimleme fırsatı yaratıyor. Farklı bir tecrübeyi babalarıyla yaşayacak olan çocuklar, gelecekte hatırlayacakları bir anıya Espark sayesinde sahip olacak. Çocukların gerçek yaşamda her zaman ilgisini çeken iş makinalarını AVM içine sokan Espark, miniklerin merakını babalarıyla birlikte katılacakları bu etkinlikle gideriyor.

ICSC tarafından perakendenin Oscar’ı olan Solal Ödülü ve pazarlamanın Oscar’ı olan Felis Ödülü’nü alan Espark Alışveriş Merkezi, Eskişehir’deki öncü aktivitelerine ‘Machine and Trucks’ etkinliğiyle devam ediyor. Gerçeği ile yapılabilen her şeyi bu araçlarla yapacak olan babalar ve çocuklar, hafriyat platformundaki araçları uzaktan kumanda ile çalıştıracak. Eğlenceli olmasının yanı sıra yaptığı her etkinliğin duygusal kazanım ve eğiticilik yönünü ön planda tutan Espark, ailelerin gelecekte gülümseyerek hatırlayacakları bir tecrübeye ev sahipliği yapmanın mutluğunu taşıyor.

Çocuklara iş makinalarının ne işe yaradığını ve nasıl kullanıldığını öğretmeyi hedefleyen aktiviteye katılanlar, parkuru gerçekten trafikteymiş gibi turlarken araç kullanırken uyulması gereken trafik kurallarını da öğreniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz