Ana Sayfa İNDEKS 39 Burda AVM Esas 39 Burda AVM açılışa gün sayıyor

Esas 39 Burda AVM açılışa gün sayıyor

Esas 39 Burda AVM, ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Türkiye’de ve yurt dışında gerçekleştirdiği başarılı projeler ile sektörün önemli oyuncuları arasında yer alan Esas Gayrimenkul’ün Kırklareli’nde hayata geçirdiği Esas 39 Burda AVM, 19 Nisan Perşembe günü açılıyor.

Haber, AVMDergi.com

Esas Gayrimenkul, Kırklarelilileri 39 Burda AVM ile buluşturmaya hazırlanıyor. Türkiye’de ve yurt dışında gerçekleştirdiği başarılı projeler ile sektörün önemli oyuncuları arasında yer alan Esas Gayrimenkul, Kırklareli’nde yepyeni bir proje hayata geçiriyor. Esas Gayrimenkul, Kırklareli’yi Trakya bölgesinin çekim merkezi haline getireceği projesi 39 Burda AVM Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin kapılarını 19 Nisan Perşembe günü açıyor.

Ağırlıklı olarak ticari gayrimenkul alanında faaliyet gösteren Esas Gayrimenkul, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Esas Gayrimenkul, 50 milyon dolar yatırım ile 30 bin metrekare kiralanabilir alanı, 850 kişiye doğrudan istihdam ve toplam 500 araç kapasitesi sağlayacak yeni projesi Esas 39 Burda AVM’nin kapılarını açmaya hazırlanıyor. Açılışı 2018 Nisan ayı olarak planlanan Esas 39 Burda AVM ile global markalar ilk kez Lüleburgaz’a geliyor. Esas 39 Burda, modaya yön veren markaları, her damak zevkine hitap eden geniş lezzet seçenekleri, keyifli sohbetlere ev sahipliği yapacak kafeleri, eğlenceli etkinlikleri ile Trakya Bölgesi’nin yeni çekim merkezi olacak.

4 avlulu alışveriş merkezi: Esas 39 Burda AVM
90 mağaza ve 7 sinema salonu, Lüleburgaz’ın tarihi dönemlerini vurgulayan 4 farklı konseptin bir araya geldiği 4 avlusu, yaz/kış tercih edilecek olan açık/kapalı ferah çarşı ve sokakları, şehir dokusuyla uyumlu tasarımı ile Esas 39 Burda AVM, Lüleburgazlılar için bir yaşam merkezi haline gelecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz