Ana Sayfa AVM Erzurum MNG AVM şanslı kişileri arıyor

Erzurum MNG AVM şanslı kişileri arıyor

Erzurum MNG Alışveriş Merkezi, çekilişle ziyaretçilerine birbirinden güzel sürpriz hediyeler hazırladı.

Erzurum MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi, çekiliş heyecanını tekrar zirveye taşıyor. Harika hediyelerin sahiplerini bulacağı Kasım ayı çekilişi, MNG AVM’de başladı ve toplamda 27 kişiye muhteşem hediyeler dağıtılacak.

Çekilişe katılmak oldukça kolay! Katılımcıların yapması gereken adımlar oldukça basit: MNG AVM’nin resmi @mngavm Instagram hesabını takip etmek, çekiliş postunu beğenmek ve aynı yorumda üç farklı arkadaşı etiketlemek. Katılımcılar ne kadar çok yorum yaparlarsa, şansları da o kadar artacak.

Çekilişe son katılım tarihi 5 Aralık 2023 olarak belirlendi ve kazananlar 6 Aralık tarihinde açıklanacak. Hediye çekleri, Erzurum içindeki MNG AVM mağazalarında geçerli olacak. Ancak kurallara uymayan katılımcıların hakları iptal edilecek.

MNG AVM, ziyaretçilerine bu çekilişle keyifli bir alışveriş deneyiminin yanı sıra harika hediyeler sunarak onların memnuniyetini ve heyecanını artırmayı amaçlıyor. 27 şanslı kişi, bu çekilişle MNG AVM’nin sunduğu fırsatları değerlendirme şansını yakalayacak.

Çekilişlerle dolu bu heyecan verici dönemde, MNG AVM ziyaretçilerine unutulmaz bir alışveriş deneyimi sunmayı sürdürüyor. Çekilişe katılmak isteyenler, belirtilen kurallara uyarak bu eşsiz fırsattan yararlanabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz