Ana Sayfa AVM Erasta Antalya’dan annelere özel hediye çarkı

Erasta Antalya’dan annelere özel hediye çarkı

Erasta Antalya AVM, 7-8 Mayıs tarihlerinde Anneler Günü kampanyasıyla hediye dağıtacak.

Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya, 7-8 Mayıs tarihlerinde düzenleyeceği Anneler Günü kampanyasında 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine hediyeler dağıtacak. Alışveriş merkezinde düzenlenecek “hediye çarkı” etkinliğine katılan ziyaretçiler annelerine sevgisini göstermek üzere hediye kazanma fırsatı yakalayacak.

Erasta Antalya, 7-8 Mayıs günleri 14.00-19.00 saatleri arasında ev sahipliği yapacağı etkinlikte ziyaretçilerini eğlendirirken; Anneler Günü kampanyası dahilinde dağıtacağı hediyelerle annelerin yüzünü güldürecek.

Erasta Antalya, ziyaretçilerine yıl boyu keyifli anlar yaşatan sosyal, sanatsal ve kültürel etkinlikler düzenliyor. Bunların arasında konserler, sergiler ve dernekler vasıtasıyla katkı sağladığı sosyal projeler bulunuyor. Alışveriş merkezi içinde gerçekleştirdiği etkinlikler aracılığıyla her yaştan ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatıyor.

Farklı konsepti ve yarı açık mimarisi ile dikkat çeken Erasta Antalya, açıldığı ilk günden itibaren bölgenin en popüler yaşam merkezlerinden biri haline geldi. Bir Eroğlu Gayrimenkul projesi olan Erasta Antalya, her yaşa hitap eden, birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yaparak Antalyalıların yaşamına yeni bir soluk getiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz