Ana Sayfa Gündem Enza Home, Arnavutluk’ta ilk mağazasını açtı

Enza Home, Arnavutluk’ta ilk mağazasını açtı

Yatak, ev tekstili ve mobilya sektörünün kalitesiyle fark yaratan markası Yataş Grup, Arnavutluk’taki ilk mağazasını başkent Tiran’da açtı.

Yurt içi ve yurt dışı mağaza yatırımlarıyla büyümeye devam eden Yataş Grup’un Arnavutluk’taki ilk Enza Home mağazası, başkent Tiran’da faaliyete başladı.

Tiran’da önemli bir iş merkezi içerisinde yer alan Enza Home mağazasının açılış törenine, Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, Yataş Grup Uluslararası Satışlar Direktörü Mutlu Meşelik ve Türkiye Cumhuriyeti Tiran Büyükelçisi Hidayet Bayraktar katıldı.
Mobilya, yatak ve ev tekstilinde birbirinden farklı ürünler sunacak Enza Home mağazası, tek kat üzerine 2 bin metrekarelik bir alanda hizmet verecek.

Nuri Öztaşkın: Yataş Grup olarak yurt dışı yatırımlarımıza devam ediyoruz

Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, açılışta yaptığı konuşmada, “Türkiye’de halka açık şirketler arasında en hızlı büyüyen şirket seçildik. Yatırımlarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Yataş Grup olarak yurt dışında 55. mağazamızı Arnavutluk’un başkenti ve en büyük şehri Tiran’da açtık. 2017 yılında 80’i yurt içinde, 27’si ise yurt dışında olmak üzere 100’ün üzerinde yeni mağaza açmayı planlıyoruz” dedi.

Yataş Grup, keyifli alışveriş deneyimini ulaşılabilir fiyatlarla müşterilerine sunan Enza Home mağazasını Tiran’da deneyimlemeye davet ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz