Ana Sayfa Hizmet-Tedarik EnPOS bilişim kadrosunu güçlendiriyor

EnPOS bilişim kadrosunu güçlendiriyor

EnpPOS Bilişim AŞ, ekibini yeni isimlerle güçlendirmeye devam ediyor. Son olarak, Burak Zafertepe, Pazarlama Müdürü olarak EnPOS ailesine katıldı.

Pazarlama ve iletişim alanlarında uzun yıllardır sektörde görev yapan Zafertepe, kariyerine Market Dergisi Haber Merkezi’nde Muhabir olarak başladı. Daha sonra mutfağın diğer tarafına geçerek kurumsal iletişim ve pazarlama alanlarında; Oyak Teknoloji Bilişim ve Kart Hizmetleri, Sanovel İlaç, Acıbadem, Soyak Holding, Akçansa, Team Reklam, THY Personel Vakfı gibi kurumlarda iletişim, marka, itibar, pazarlama ve tanıtım faaliyetleri ile ilgili çalışmalar gerçekleştirdi.

Burak Zafertepe, Pazarlama Müdürü olarak; EnPOS’ta markanın pazarlama ve iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak.
Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlayan Zafertepe, evli ve bir çocuk babası.

EnPOS Satış ve İş Geliştirme Direktörü Mehmet Teoman, Zafertepe’nin ekibe katılmasının önemli bir adım olduğunu belirterek, “Sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimimiz ile şirketimizi daha farklı hedeflere koşturarak, kendi alanımızda büyütmeyi hedefliyoruz. Bu anlamda Zafertepe’nin, iletişim ve kurumsal pazarlama çalışmalarımıza yeni bir bakış açısı getireceğinden ve pazarlama faaliyetlerimize yönelik katkılar sağlayacağından hiç şüphemiz yok” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz