Ana Sayfa AVM En lezzetli yarışma, M1 Merkez Adana’daydı

En lezzetli yarışma, M1 Merkez Adana’daydı

Türkiye’nin en lezzetli yarışması Banu Noyan organizasyonuyla M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşti.

Ünlü yemek yazarları Ayşe Tüter, Elif Korkmazel, organizatör Banu Noyan, Erdinç Yılmaz, Şef Cumali Erener ve Çukurova Aşçılar Derneği 2. Başkanı Fatma Çıkla’nın jüri üyeliğinde M1 Merkez Adana AVM’de yapılan yarışmada adeta rekor kırıldı. 57 yemeğin yarıştığı ‘Yok Böyle Lezzetli Yarışma’ya Adanalı hanımlar yoğun ilgi gösterirken birinci herkesi şaşırttı.

Adanalı hanımlarla yarışan Koray Topuz isimli erkek yarışmacı yaptığı Kadayıflı Sufle ile ipi göğüsledi ve birinci oldu. Yarışmanın ilk dakikalarından itibaren hanımlara meydan okuyan Koray Topuz, 400 TL’lik hediye çekinin yanı sıra 24 parça porselen yemek takımı ve tava seti kazandı.

Bu arada jüri tadım yapıp şampiyonları belirlerken hanımlar kendi aralarında şarkı yarışması yaparak M1 Merkez Adana AVM ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşattı. Yarışmada zeytinyağlı pırasa ile ikinciliği kazanan Zuhal Sezen 200 TL’lik hediye çeki ve 24 parça porselen yemek takımı ve tava seti kazandı. Şeftali Dolması ile üçüncü olan Hülya Önal da yemek takımı ve tava setinin yanında 100 TL’lik hediye çekinin sahibi oldu. Emine Akıncı ise yaptığı bomba kekle jüri özel ödülü kazandı. Akıncı’ya da ütü hediye edildi.

Şef Cumali Erener’in sunuculuğu yaptığı ‘Yok Böyle Lezzetli Yarışma’ Türkiye’yi dolaşmaya devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz