Ana Sayfa AVM En güzel yaz hediyeleri Capacity AVM’den

En güzel yaz hediyeleri Capacity AVM’den

Alışveriş ve yaşam merkezi Capacity’nin, “Yaz Kampanyası” 22 Nisan – 28 Haziran 2017 tarihleri arasında sürecek. Alışveriş merkezinin içindeki mağazalardan 100 TL’lik alışveriş yapan 1 talihli son model Hyundai Tucson otomobil, 12 şanslı çift ise yaz tatili kazanma fırsatını yakalayacak.

Capacity’nin, “Yaz Kampanyası” çekilişine katılan 12 şanslı ziyaretçi Titanic Beach Lara Otel /Antalya, Tui Magic Life Water World Belek /Antalya, Tui Magic Life Sarıgerme /Marmaris, Tui Magic Life Belek /Antalya, Tui Magic Life Bodrum Imperial, Pegasos Resort Alanya otellerinde iki kişilik herşey dahil tatilin sahibi olacaklar. Yaz Kampanyası’nın büyük ödülü ise Hyundai Tucson 1.6 GDI Elite 2017 Model otomobil.

Çekilişe katılmak çok kolay! Kampanya süresinde alışveriş merkezi içerisindeki mağazalardan toplamda 100 TL ve katlarında alışveriş yapmak yeterli. Ziyaretçiler 28 Haziran akşamına kadar kampanya standına uğrayıp, kayıtlarını gerçekleştirebilecekler. 1 Temmuz tarihinde gerçekleşecek çekilişte hediye kazanan talihliler, Capacity Alışveriş Merkezi kurumsal web sitesinde ve alışveriş merkezi içerisinde ve 7 Temmuz 2017 tarihinde Posta gazetesi ile duyuruluyor olacak.

Bakırköy’ün merkezinde yer alan ve yılda ortalama 22 milyon kişiyi misafir eden Capacity, ünlü marka karması, cafeleri, gece saat 02:00’a kadar açık restoranları, sanatsal etkinlikleri ve özel günlerdeki aktiviteleri ile hem alışverişin hem yaşamın merkezi olmayı sürdürüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz