Ana Sayfa İNDEKS Boyner En anlamlı bayram hediyesi: Askıda İyilik

En anlamlı bayram hediyesi: Askıda İyilik

Boyner’in geçtiğimiz haziran ayında başlattığı ‘Askıda İyilik’ projesi, her geçen gün daha çok ihtiyaç sahibine ulaşarak, büyüyor. Boyner, bugüne kadar 17 bin ‘iyilik paketi’ni, Lokman Hekim Sağlık Vakfı aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı. Bayramda verilecek en anlamlı ve değerli hediyeyle kapımızı çalan Boyner, iyilik yolunda kalplere dokunmaya devam ediyor.

Türkiye’nin mağazacılık alanında en büyük iyilik hareketini hayata geçiren Boyner’in Lokman Hekim Sağlık Vakfı ile birlikte yürüttüğü ‘Askıda İyilik’ projesi, Boyner müşterilerinin desteğiyle her geçen gün büyüyor.

Sembolik fiyatlarla satışa sunulan ‘İyilik Paketleri’, yardım yapmak isteyen herkesin kalbine dokunarak büyüyor. “İyiliğin modası geçmez” sloganıyla yola çıkan Boyner, mağazalarında ve online satış kanallarında kısa sürede 17 bin iyilik paketini ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

İyilik paketi, yüzleri güldürüyor

Büyüklerimizin bize mendil verdiği günlerden bu yana bayramlarda hediye vermek en güzel geleneklerimiz arasında yer alıyor. Bu bayram en güzel hediye için Boyner’de buluşuyoruz. İhtiyaç sahipleri için sembolik rakamlarla satışa sunulan İyilik Paketleriyle bayram hediyenizi verebilir, 20 TL’ye alacağınız bir bayram hediyesi ile bir çocuğun mutlulukla gülümsemesini sağlayabilirsiniz.

Küçük katkılarla büyük iyilikler yapmak mümkün

Hazırlanan ‘İyilik Paketleri’ yetişkinler için alt ve üst parçalardan oluşan kombin; çocuklar için alt, üst parçaların yanı sıra çorap ve şapka içeriyor. Yetişkin İyilik Paketleri 15 TL’den, Çocuk İyilik Paketleri ise 20 TL’den satışa sunularak, bayram sevincine dönüşüyor.

Boyner ve YKM müşterileri, kasada alışverişlerini tamamlarken, ihtiyaç sahipleri için iyilik yapma fırsatı yakalıyor. Boyner ve YKM müşterilerinin alışverişlerine eklediği bu paketler, Lokman Hekim Sağlık Vakfı aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Tüm Boyner ve YKM müşterileri dilerlerse boyner.com.tr’den alışveriş yaparken de ‘İyilik Paketi’ni sepetlerine ekleyerek, online alışverişlerinde ihtiyaç sahipleri için ‘askıya’ kıyafet bırakabilir.

İyiliğe Dönüştür de büyüyürek devam ediyor

Yoğun ilgi gören ‘Askıda İyilik’ projesine ile birlikte Boyner ve YKM mağazalarında, iyilik hareketinin parçası olan ‘İyiliğe Dönüştür’ kampanyası da devam ediyor. Boyner ve YKM müşterileri, ister kullanılmayan kıyafetlerini mağazalara getirerek, isterlerse de mağazadan ya da www.boyner.com.tr’deki, ‘iyilik paketi’ satın alarak, iyilik hareketine ortak olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz