Ana Sayfa AVM Elnur Hüseynov’dan anlamlı konser

Elnur Hüseynov’dan anlamlı konser

Otizmli çocukların eğitimine destek vermek amacıyla, İzmir Optimum’ da açılan Elele Otizm Kafe, oldukça anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Türkiye’de eşi benzeri olmayan proje kapsamında Otizm’e dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak üzere ünlü Azeri sanatçı Elnur Hüseynov’u sahnesinde ağırlayan İzmir Optimum, oldukça renkli görüntülere ev sahipliği yaptı.

Elnur Hüseynov otizmli çocuklar ile birlikte gerçekleştirdiği konserde izleyenlere oldukça anlamlı dakikalar yaşattı. Dünya Otizm Farkındalık Günü sosyal sorumluluk etkinliği kapsamında, İzmir Optimum’da sahneye çıkan Elnur Hüseynov sahneye otizmli çocukları davet etti ve sevilen şarkılarını çocuklar ile birlikte seslendirdi. İzleyenlerin de oldukça ilgiyle takip ettiği konser, duygusal dakikalara ev sahipliği yaptı.

Elnur Hüseynov ve otizmli çocukların düeti İzmir Optimum’dan başlayarak tüm Türkiye’ye Otizm Farkındalık Günü’nde anlamlı mesajlar verdi. Şarkılarını seslendirdikten sonra sahneden inen ve sevenleri ile hasret gideren sevilen sanatçı, otizmli çocuklar yararına düzenlenen konserin ardından gerçekleştirdiği imza gününde sevenleri ile bir araya gelerek hasret giderdi.

Elele Kafe, otizmli çocuklara iş imkanı sağlayacak
İzmir Optimum, Elele Kafe ve Anadolu Otizm Vakfı iş birliği ile düzenlenen bu anlamlı etkinlikte yer alan Anadolu Otizm Vakfı Başkanı Nüvit Uyar, Elele Kafe’nin Türkiye’deki ilk otizm kafesi olduğuna, otizmli çocuklar yararına işletildiğine ve iki otizmli çocuğun çalıştığına, bu sayının da gün geçtikçe artacağına dikkat çekerek, desteklerinden dolayı Rönesans Holding’e teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz