Ana Sayfa AVM Ege Perla’da çocuklar Kış Bahçesi Atölyeleri’nde buluşuyor

Ege Perla’da çocuklar Kış Bahçesi Atölyeleri’nde buluşuyor

Çocuklar Ege Perla’da eğlenmeye ve öğrenmeye devam ediyor. Çocuklara yönelik hazırladığı özel içeriklerle kaliteli etkinliklere ev sahipliği yapan Ege Perla 2018’de de yine çok renkli.

Çocuk katında kurulan kış bahçesinde birbirinden renkli atölyeler çocuklarla buluşmayı bekliyor. 27 Ocak – 11 Şubat tarihleri arasında 16 gün boyunca 4 farklı yaratıcı ve eğitici çalışmanın uzman eğitmenlerle birlikte hayata geçirileceği Ege Perla Kış Bahçesini çocuklar çok sevecek.

27 Ocak’ta başlayacak ve 4 gün sürecek “İlk Filmim” atölyesinde çocuklar “hikaye nasıl oluşturulur?” sorusunun cevabını çekecekleri mini stop motion filmlerle ararken, 4 Şubat’tan itibaren Perla Orkestrası’nı oluşturacak olan küçük müzisyenler, kendilerine verilecek olan ritim aletlerini Şef İlknur Diyar yönetimiyle kullanacaklar. Ritim duygularını ve el- kulak koordinasyonlarını eğlenerek geliştirecek olan çocuklar ekip ruhunu da öğreniyor olacaklar. Nostaljik tahta mandallar ve atölye malzemeleri ile yapılacak olan kardan adamlar ise el becerilerine ve yaratıcılıklarına katkı sağlayacak.

31 Ocak’ta başlayacak olan origami atölyesinde şampiyonlukları olan uzman eğitmen Atilla Yurtkul eşliğinde ortaya çıkarılacak yaratıcı figürlerin çocuklara vereceği heyecanı izlemek sizi de mutlu edecek. Ayrıca origami sergisi size de ilham verecektir. 8 Şubat’ta doğayı ve bitkileri çocuklara daha yakından tanıtacak “tohum ekimi” etkinliğiyle kış bahçesi atölyeleri renkli bir finalle son bulacak.

Her gün 11.00 – 18.00 saatleri arasında her 30 dakikada bir 25 çocuk ile yapılacak atölyelerde çektireceğiniz fotoğraflarınızın ise size Ege Perla’nın hediyesi.

Eğlenirken öğrenmek her çocuğun en çok keyifli alacağı yöntemlerin başında geliyor. Anne ve babalar bu fırsatı kaçırmayın.

Program:
• 27 Ocak- 30 Ocak İlk Filmim Atölyesi
• 4 – 7 Şubat Perla Orkestrası Ritim Atölyesi ve Mandal Yapımı Atölyesi
• 31 Ocak- 3 Şubat Origami Atölyesi ve Sergi
• 8 Şubat- 11 Şubat Tohum Ekme Atölyesi
Not: Atölyeler ücretsizdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz