Ana Sayfa İNDEKS Ebebek EBebek, Avrupa’ya uçuruyor

EBebek, Avrupa’ya uçuruyor

Tüketicileri her alışverişte çekilişsiz kurasız ödüllendiren tüketici teşvik kampanyalarını kurgulayan ve yöneten BA Life Marketing, Ebebek markası için yepyeni bir kampanya düzenliyor. BA Life, 18 Haziran-20 Temmuz tarihleri arasında, Ebebek mağazalarından veya online mağazası üzerinden alışveriş yapan bebeveynlere, çekilişsiz kurasız Avrupa’ya çift kişilik gidiş-dönüş uçak bileti hakkı hediye ediyor.

Şirketlerin satışlarını arttırmak ve tüketiciyle aralarındaki bağı güçlendirmek için kullandıkları araçlardan biri olan tüketici teşvik kampanyalarını düzenleyen ve bu alanda Türkiye’de tek olan BA Life Marketing, düzenlediği kampanyalarla fark yaratıyor. Bugüne kadar 73 marka için 200’ün üzerinde proje geliştiren ajans, tüketicilere verdikleri deneyim ödülleri ile öne çıkmış durumda. Avrupa’da uzun yıllardır uygulanan Türkiye’de ise 4 yıldır sadece BA Life tarafından gerçekleşen farklı kampanyalarla çekilişsiz ve kurasız tüm tüketiciler ödüllendiriliyor.

Ebebek markasının kampanya sorumluluğunu üstlenen BA Life Marketing, 18 Haziran-20 Temmuz 2016 tarihleri arasında ebebek’ten 1.500 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese, Avrupa’ya gidiş-dönüş çift kişilik uçak bileti kampanyasına katılım hakkı veriyor.Avrupa’nın en güzel şehirleri Amsterdam, Atina, Berlin, Brüksel, Budapeşte, Londra, Milano, Münih, Paris, Roma ve Viyana’ya düzenlenecek seyahatler, kampanya sayesinde ebebek mağazaları kadar yakın.

İstanbul, Ankara ve İzmir havalimanlarından yapılabilecek olan uçuşlar ile varış şehrini ve uçuş tarihlerini 1 yıllık bir süre içerisinde kendisinin belirlediği katılımcı ebeveyn, www.ebebekucuruyor.com adresinden detaylı bilgi edinip başvurusunu gerçekleştirebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz