Ana Sayfa Yiyecek-İçecek Dünyanın en iyi 50 restoranı belli oldu

Dünyanın en iyi 50 restoranı belli oldu

Dünyanın en büyük kuvars yüzey üreticisi Cosentino’nun markası Silestone, Avustralya’da düzenlenen, ‘Yemek Dünyasının Oscarları’ olarak da bilinen Dünyanın En İyi 50 Restoranı 2017 Ödülleri’nin ana tezgah sponsorluğunu üstlendi.

Mimari ve teknik açıdan yüzeylerde devrim yaratan dünyanın lider kuvars taşı üreticisi Cosentino, Avustralya’nın başkenti Melbourne’deki Kraliyet Sergi Binası’nda 5 Nisan’da düzenlenen The World’s 50 Best Restaurants Ödülleri’nin ana tezgah sponsoru oldu. Üstün nitelikli yemek sektörünün Oscarları olarak bilinen ve bu yıl 15’incisi gerçekleştirilen etkinlik, uluslararası gastronomi dünyasının en ilham verici aşçılarını, sayısız yemek profesyonelini ve uluslararası medya kuruluşlarını bir araya getirdi.

“Ürünlerimizdeki liderliği uluslararası gastronomi dünyasında da sergiliyoruz”
Cosentino Group Pazarlama ve İletişim Direktörü Santiago Alfonso etkinliğe ilişkin, “Dünya klasmanındaki bu kaliteli yemek etkinliğinin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Silestone ve Dekton gibi ürünlerle amacımız, sektörümüzde ön planda olmak. Bu nedenle Dünyanın En İyi 50 Restoranı’nın standına mutfak tezgahları tedarik ediyor ve uluslararası gastronomi dünyasında bu ürünlerdeki liderliğimizi güçlü bir şekilde yeniden sergiliyoruz. Dünyanın en önemli aşçı ve restoranlarının profesyonel mutfaklarında bizim malzemelerimize güvendiği gerçeği, doğru yolda olduğumuzu kanıtlıyor” dedi.

Cosentino’nun sponsor olduğu Sürdürülebilir Restoran ödülünü ‘Septime’ aldı
Cosentino, etkinliğin ana tezgah sponsorluğunun yanı sıra Fransa’dan Septime adlı restoranın layık görüldüğü 2017 yılının Sürdürülebilir Restoranı ödülünün de sponsorluğunu üstlendi. Kazanan restorana ödülünü, Cosentino Avustralya Genel Müdürü Simon Honan takdim etti. Cosentino art arda yedi yıl boyunca Silestone tezgahlarıyla katıldığı etkinlikte, yemek dünyasına güçlü desteğini bir kez daha gösterdi. Silestone, üstün nitelikli yemek dünyasının Oscar’ları olarak bilinen bu törene katılarak spor, kültür, moda, mimari ve gastronomi gibi alanlarda önde gelen ve sıra dışı uluslararası isimlerle yürüttüğü “Tops on Top” kampanyasını da pekiştirmeyi amaçlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz