Ana Sayfa AVM ‘Düğüm Salonu’ galası İzmir Optimum’da

‘Düğüm Salonu’ galası İzmir Optimum’da

Merakla beklenen BKM filmin iddialı komedi filmi Düğüm Salonu’nun İzmir galası, 17 Mart Cumartesi günü saat 16.30’da İzmir Optimum Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek. Gala öncesinde oyuncular saat 16.00’da ziyaretçiler ile söyleşi gerçekleştirecek.

Şahin Irmak’ın senaryosunu yazdığı, Hakan Algül’ün yönetmenliğinde çekilen, Şahin Irmak, Emre Karayel, İrem Sak, Gonca Vuslateri, Salih Kalyon, Onur Buldu, Nilgün Belgün, Ayşenil Şamlıoğlu, Bilge Şen, Neyti Engin, Gazanfer Ündüz, Duygu Yetiş, Toprak Sağlam gibi güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken ‘Düğüm Salonu’, izleyenleri kahkahaya boğacak. Kıpır kıpır ruhu olan komedi filmi, aynı gün aynı saatte aynı yerde düğünü olan iki ayrı çiftin hikayesini ele alıyor.
Film İzmir’de çekildi

Bütün çekimleri İzmir’de gerçekleştirilen ‘Düğüm Salonu’nun İzmir Galası, BKM Ege Bölge Temsilciliği Dev Ajans organizasyonu ile İzmir Optimum’da gerçekleştirilecek. Büyük ilgi görmesi beklenen filmin İzmir galası, 17 Mart Cumartesi günü İzmir Optimum Cinemaximum salonlarında saat: 16.30’da başlayacak. Filmin oyuncuları saat 16.00’da gösterim öncesi İzmir seyircisi ile buluşacak. Sonrasında ise filmi İzmirli sinemaseverlerle birlikte izleyecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz