Ana Sayfa Yiyecek-İçecek Döner Stop lezzeti şimdi de Bolu’da

Döner Stop lezzeti şimdi de Bolu’da

Döner Stop, döner severin aradığı lezzeti şimdi Bolulularla tanıştırıyor. 8’inci lezzet durağını Bolu 14 Burda AVM’de açan Döner Stop, yakında İzmit şubesini de hizmete açmaya hazırlanıyor.

Döneri geleneksel sınırlarından çıkaran lezzeti ile Döner Stop, şimdi Bolulularla tanışıyor. Döner Stop’un Bolu 14 Burda AVM’de açtığı 8’inci lezzet durağı, döner severler için Bolu’daki favori adres olmaya aday.

Sevenlerinin sayısını yeni restoranları ile katlamaya devam eden Döner Stop, tutucu damaklara meydan okuyan sosları, insana enerji aşılayan canlılığıyla “Daha önce neredeydin” dedirtiyor. Döner Stop, sürekli yenilediği menüsü, gençlik ve deneyimi birleştiren keyifli çalışanları ve hijyen konusundaki titizliği ile misafirlerini kendine bağlıyor.

Bugün Döner Stop İstanbul’da Kavacık, Mecidiyeköy, Capitol AVM, Maltepe Park AVM, Palladium AVM ve Marmara Park, Çanakkale’de 17 Burda AVM ve Bolu’da 14 Burda AVM’de sevenleriyle buluşuyor. Tüm Türkiye ve hatta dünyaya döner lezzetini en yenilikçi haliyle tanıtmayı hedefleyen Döner Stop’un bundan sonraki durağı ise İzmit olacak. Yoğun istek üzerine franchise vermeye de başlayan Döner Stop, 2016 sonunda toplam 40 restorana ulaşacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz