Ana Sayfa Yiyecek-İçecek Döner Stop lezzeti Marmara Park’ta

Döner Stop lezzeti Marmara Park’ta

Döner Stop lezzeti Marmara Park’ta hizmete açıldı. Döner lezzetini geleneksel sınırından çıkaran Döner Stop, en yeni lezzet durağını Marmara Park AVM’de açtı.

“Yakında kafanı çevirdiğin her yerde olacağız” diyerek yola çıkan Döner Stop, 7’inci restoranı ile de sevenlerinin sayısını hızla artırmaya devam edecek. Aradığın doğal döner lezzeti, yenilikçi soslarla senin bir adım daha yakınına gelecek.

“Yakında kafanı çevirdiğin her yerde olacağız” diyerek yola çıkan Döner Stop’un, 7’inci lezzet durağı bugün Marmara Park AVM’de açıldı. Gerçek döner lezzetini, farklı damaklara hitap eden özel sosları ile birleştiren Döner Stop, sevenlerinin sayısını yeni restoranları ile katlamaya devam ediyor.

Döner Stop’ta, sen de aradığın döner lezzetini bulacaksın. Bunun sırrı, taze taze pişen doğal etin kendisinde. Döner Stop’un geleneksel damakları bile kendine hayran bırakan farklı lezzetleri içerisinde Stop Klasik, Açık Klasik, Cheese Klasik, Cheddar Mantarlı, Cafe de Paris ve Jalapeno Biberli et döner seçenekleri bulunuyor. Döner Stop’ta etler, tecrübeli ustaların ellerinde hiçbir katkı maddesi içermeden, en sağlıklı şekilde hazırlanıyor. Et dönerin yanı sıra Döner Stop’un menüsünde, yine özel soslarla lezzeti doruğa taşınan tavuk döner ve köfte de bulunuyor.

Döner lezzetini gelenek sınırından çıkaran Döner Stop, bugün İstanbul’da Kavacık, Mecidiyeköy, Capitol AVM, Maltepe Park AVM, Palladium AVM ile Marmara Park’ta ve Çanakkale’de 17 Burda AVM’de sevenleriyle buluşuyor. Tüm Türkiye ve hatta tüm dünyaya döner lezzetini en yenilikçi haliyle tanıtmayı kendine görev bilen Döner Stop’un bundan sonraki durakları ise İzmit 41 Burda AVM ve Bolu 14 Burda AVM olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz