Ana Sayfa İNDEKS Dominos Pizza Dominos Pizza, Iğdır’da

Dominos Pizza, Iğdır’da

Domino’s Pizza Iğdır’da açtığı yeni şubesi ile ‘Türkiye’nin en doğusundaki zincir pizza restoranı’ unvanını aldı. Firmanın Türkiye’deki 477’nci şubesi olan yeni restoran, Iğdırlılara 92 kişilik oturma kapasitesi ile hizmet verecek. Domino’s Türkiye Genel Müdürü Aslan Saranga, “Yeni şubemiz hem Türkiye’nin en doğusundaki ilk zincir pizzacı hem de kentte hızlı servis sektörü anlamındaki nadir yatırımlardan bir tanesi. Bölgedeki yatırımlarımızı artıracağız. Hedefimizde ise öncelikli olarak Kars ve Doğubeyazıt bulunuyor” dedi.

Domino’s Pizza Türkiye’deki 477’nci restoranını ülkenin en doğusunda, Iğdır’da açtı. Firma böylece hem hizmet verdiği il sayısını 67’ye yükseltti hem de kentteki ilk pizza zinciri haline geldi. 92 kişilik oturma kapasitesine sahip yeni şubesinde Domino’s Pizza, tüm dünyada milyonlarca pizza severin ortak keyfi olan lezzetleri ile Iğdırlıları da tanıştıracak.

Doğubeyazıt ve Kars’ta da yatırım yapacak

Domino’s Pizza Türkiye Genel Müdürü Aslan Saranga, “Türkiye’deki 20’nci yılımızda, ülkenin dört bir yanına yayılarak, şube sayımızı en az 500’e çıkartmak istiyoruz. Bu plan doğrultusunda Doğu Anadolu, yatırımlarımıza hız vermek istediğimiz hedef bölgeler içerisinde yer alıyor. Yeni şubemiz hem Türkiye’nin en doğusundaki ilk zincir pizzacı hem de kentte hızlı servis sektörü anlamındaki nadir yatırımlardan bir tanesi olma özelliğini taşıyor. Yakın gelecekte bölgedeki şube sayımızı artıracağız. Hedefimizde ise öncelikli olarak Kars ve Doğubeyazıt bulunuyor. Bölgede bu tarz yatırımların artması, sadece daha çok kişinin farklı lezzetlerle ve kültürlerle buluşmasını sağlamayacak, piyasanın hareketlenmesini sağlayarak kalkınmayı tetikleyici bir unsur da oluşturacak” dedi.

Sürekli yenilenen menüsü ve ’30 dakikada eve servis’ garantisi ile Domino’s Pizza, Türkiye’nin en çok tercih edilen pizza zincirleri arasında yer alıyor. Iğdırlılar Domino’s Pizza’nın yeni şubesine telefon ve dominos.com.tr’den ulaşarak sipariş verebilir veya şubeyi ziyaret ederek Domino’s lezzetleri ile tanışabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz