Ana Sayfa İNDEKS Dominos Pizza Domino’s Pizza’da görev değişimi

Domino’s Pizza’da görev değişimi

Son 5 yıldan bu yana Domino’s Pizza ekibinde görev yapan Muhsin Emre Çevlik, Tedarik Zinciri, Yatırımlar ve Satın Alma Direktörü olarak atandı.

Hızlı tüketim ürünleri sektöründe, tedarik zinciri yönetimi, lojistik ve satın alma alanları başta olmak üzere 12 yıldan bu yana görev yapmakta olan Muhsin Emre Çevlik, 1 Aralık 2017 tarihi itibarıyla Domino’s Pizza Tedarik Zinciri, Yatırımlar ve Satın Alma Direktörü olarak atandı.

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ve İnşaat Mühendisliği bölümü çift anadal programından mezun olan Muhsin Emre Çevlik, 2009 yılında Boğaziçi Üniversitesi MBA Yüksek Lisansını tamamladı. Kariyerine 2005 yılında STFA’da Proje Mühendisi olarak başladı. Aynı yıl Danone Tikveşli’ye geçen Çevlik, 2012 yılına kadar sırasıyla Planlama Uzmanı, Planlama Yöneticisi, Lojistik Yöneticisi ve Planlama Müdürü olarak görev aldı. 2012’de Domino’s Pizza ailesine katılarak Tedarik Zinciri ve Operasyonlarından sorumlu pozisyona getirildi. Çevlik 2015 yılının Mayıs ayından bu yana, Satın Alma ve Yatırımlar Grup Müdürü olarak çalışmaktaydı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz