Ana Sayfa AVM Doğancan Özadlı, yeniden MaltepePark AVM’de

Doğancan Özadlı, yeniden MaltepePark AVM’de

Biraz stres atmak, gülmek ve moral depolamak isteyenler, 15 Nisan Pazar günü, saat 15.00’te Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde Doğancan Özadlı ile buluşuyor.

Türkiye’nin radyo şovmeni Doğancan Özadlı, daha önce misafir olduğu Maltepe Park AVM sahnesine, yoğun istek üzerine bir kez daha geliyor. Yüzlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen bir önceki buluşmada; eğlenceli üslubu, yüksek enerjisi ve yerinde esprileriyle izleyenlere günlük streslerini unutturan dakikalar yaşattı.

Her yaştan, her kesime hitap edebilen sempatik radyocu, Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park AVM’nin sahnesine yeniden konuk olacağı 15 Nisan Pazar günü; radyo programları ve medya dünyası ile ilgili merak edilenleri kendi tarzında yorumlayarak anlatacak. Daha önce olduğu gibi bu defa da sahneden, izleyenlere sürpriz hediyeler de veriyor olacak.

Düzenlediği etkinlerle ziyaretçilerini sevdiği sanatçılarla bir araya getiren, sanat, moda ve spora verdiği destekle dikkat çekerek, Anadolu Yakası’nın en çok ziyaret edilen alışveriş merkezlerinden biri olan Maltepe Park, kolay ulaşılabilir konumu ile Esenkent metro durağı çıkışında yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz