Ana Sayfa AVM Doğallığın Gücü ‘Palladium Natural Life’da

Doğallığın Gücü ‘Palladium Natural Life’da

Organik ve doğal ürünlerin satışa sunulduğu, İpek Kuşçu’nun Fermente Beslenme ve Ayşenur Yazıcı’nın Doğal Makyaj ve Cilt Bakımı üzerine gerçekleştireceği söyleşiler ile de renklenecek, “Palladium Natural Life” etkinliği, 21-25 Mart tarihlerinde 5 gün boyunca Palladium Ataşehir’de

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir’de her ay gerçekleşen ‘Palladium Natural Life’ etkinliği, 21 Mart’ta başlıyor. 5 gün sürecek etkinlikte Türkiye’nin dört bir yanından gelen doğal ve organik ürünler sergilenip, satışa sunuluyor.

Palladium’un ana koridoruna kurulan stantlarda, ürünlerin en doğal ve tazesi, güvenilir markaların çatısı altında AVM ziyaretçilerine ulaşıyor. Tekstilden kozmetiğe, doğal taşlarla yapılan el emeği takılardan sebzeli organik makarna, organik et ve süt ürünleri gibi çeşit çeşit doğal ve lezzetli tatlardan ekmeklere, meyve, yemiş ile zenginleştirilmiş yulaflı granolalara, zeytinyağının ve peynirin kalbinden en leziz zeytinyağı ve peynirlere, çok geniş yelpazedeki ürün gamıyla etkinlik süresince en doğal ürünler kaynağından evlere giriyor. Palladium Natural Life etkinliğinde yer alan markalar; Eğri Çayır, Her Dem Doğal, Bahçe Modası, KapsulStore, Makarna Lütfen, Şifalı Takılarım, Nebyan Doğal, MomsNaturalFoods, Saklı Orman Mantar, Maki Bahçe.

Fermente beslenme uzmanı, Gerçek Probiyotik Beslenme kitabının yazarı İpek Kuşçu 24 Mart saat: 15.00’de Fermente Beslenme üzerine söyleşi gerçekleştirecek.

25 Mart saat: 15.00’de sunucu, yazar Ayşenur Yazıcı Küre alanda, Doğal Makyaj ve Cilt Bakımı konulu söyleşi gerçekleştirecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz