Ana Sayfa AVM Dinozorların eğlenceli dünyası Lovelet’te

Dinozorların eğlenceli dünyası Lovelet’te

Karadeniz’in en büyük outlet alışveriş merkezi olan Lovelet Outlet, minikler için eğlendirici olduğu kadar öğretici olan etkinliklerine ara vermeden devam ediyor.

7’den 70’e Herkesin ilgisini çekecek birbirinden keyifli etkinlik dizini oluşturdu. Lovelet, çağ atlayarak çocukların en çok merak ettiği dinozorlara ev sahipliği yapıyor. “Nesli Tükenmiş Hayvanlar” ve “Hayvanlar Dünyasından Sonra” yeni bir dünyaya kapılarını açan Lovelet Outlet’te çocuklar “Dinozorlar Dünyasına” konuk oluyor. Dinozorlar aleminin kralları T-rexler, Triceratops, Oviraptor, Maisaura, Dimetrodon, dinozor yumurtaları, T-rex kafası, T-rex fosili, binilebilen dinozor Lovelet Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçileriyle buluşmaya devam ediyor.

Etkinlik süresince sergilerin yanı sıra çocuk atölye çalışmalarında boyama etkinlikleri çocuklar ile buluşuyor. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik ve atölye çalışmaları Lovelet ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor.

Gerçeğinden bir farkı olmayan devasa ve animatronik dinozorları incelerken büyülenecek, eğlenecek ve dinozorlar hakkında bilgi edinerek verimli zaman geçirebileceksiniz. Çocuklar kadar büyüklerinde ilgisini çeken World of Dino” Dinozorlar Dünyasının sergisi 15 Ekim Tarihlerine kadar Lovelet Outlet’te.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz