Ana Sayfa AVM Dinçer Güner, Bilkent Center’da 2018’i anlattı

Dinçer Güner, Bilkent Center’da 2018’i anlattı

Dinçer Güner, 2018 burç yorumları için Bilkent Center’da başkentlilerle bir araya geldi. Yoğun ilgi gören söyleşisinde Dinçer Güner, 2018’e geri sayım başlamışken aşk, iş, para ve sağlıktaki gelişmeleri burç burç anlattı.

Astrolojinin hayatımızdaki yerini anlatarak söyleşiye başlayan Güner, hayatın döngülerden ibaret olduğunu ve astrolojinin de bu döngüleri araştırdığını anlattı. “Zaman yoksa kader de yok” diyen Güner, zamanı anlatan en önemli sistemlerden birinin astroloji olduğunu belirtti.

“2018 önemli bir yıl”
Söyleşisinde “2018 için beklentiye girmeyin” diyen Güner, “Çalışıyorsanız işinize ve varsa paranıza sahip çıkın” uyarısında bulundu, finansal anlamda yeni bir dönemin başladığının altını çizdi. Dünya üzerinde para ile ilgili devrim yaşanacağını anlatan Güner “Savaş artık ekonomik boyutta olacak” dedi. Bitcoin gibi sanal para birimlerinin hayatımızda daha kullanılır hale geleceğini ifade eden Güner “Kapitalist sistemin sonunun başlangıcındayız, tamamlanması 7 sene sürecek, majör etkilerini ilk 2 sene yaşayacağız” dedi.

Tarım alanında da yeni üretim modellerinin ortaya çıkabileceğini söyleyen Güner, topraksız tarım yapılabileceğini anlattı.
2018’de paranız varsa ve akıllıysanız karamsar olmanıza gerek yok diyen Güner “Yaşamda her şey değişime uğramak zorunda, değişime de ihtiyaç var. Alışkanlıklarınıza bağlıysanız değişim sıkıntılı bir süreç ama adapte olabiliyorsak çok da rahatsız etmez” dedi.

2018’de tüm aşklar tutkulu olacak
2018’te tüm burçların aşkı daha tutkulu yaşayacağına dikkati çeken Güner bu yılın aşkta en şanslılarının burcu ve yükseleni Boğa, Akrep ve Yengeç olanlar olduğunu söyledi.

2018’de burçlar
Güner ayrıca Bilkent Center’daki söyleşisinde 2018’i burç burç yorumladı. Burcu ve yükseleni Koç ve Terazi olanların kariyer ve evlilik alanlarında sorumluluklarının artacağına dikkati çekti.
Burcu ve yükseleni Boğa ve Akrepler için ise Güner “Eğitim ve akademik alanlarda sorumluluk alacakları bir yıl olacak” dedi. “Ben kimim, neyim, kendimi nasıl geliştireceğim?” diye sordukları, kendilerini daha değerli hissettikleri bir yıl olacağının altını çizdi. Yılın son döneminde önemli kazançlar elde edeceklerini söyledi.
Güner burcu ve yükseleni İkizler ve Yay olanlar için ise hayatlarındaki sıkıntılı dönemin geride kaldığını bu yıl kendi işlerini kurabileceklerini söyledi.

Burcu ve yükseleni Yengeç ve Oğlak olanların ise kadersel değişimlerden geçeceklerini anlatan Güner, ilişkilerinin testten geçeceğini söyledi. 2018’deki tutulmaların Yengeç-Oğlak aksında olacağını söyleyen Güner tutulmaların çok da kontrol edemediğimiz, kadersel değişimler olduğuna dikkati çekti. Yengeç ve Oğlakların hayatlarında bu tutulmaların evliliklerini ve kariyerlerini etkileyeceğini anlattı. Tutulmaların olumlu olması halinde Yengeç ve Oğlakların evlenebileceklerini ya da iş ortaklıkları kurabileceklerini söyledi.

Burcu ve yükseleni Aslan ve Kova olanlar ise Güner’e göre 2018’de daha çok sorumluluk alacaklar. Beden sağlıklarının önem kazanacağı 2018’de spor yapmak, bedenlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için alternatif tedavi yöntemleri ile daha yakından ilgilenebileceklerini söyledi. Şubat ve Ağustos ayında iş değişimi yapabileceklerini ya da terfi alabileceklerini söyleyen Güner önümüzdeki sene daha iyi para kazanabilecekleri koşullar olduğunun altını çizdi.

Burcu ve yükseleni Balık ve Başak olanlar için ise Güner “2018’te kimin dost, kimin düşman olacağını öğreneceksiniz” dedi. Balık ve Başakların insan ilişkilerinin testten geçtiği bir sene olduğunun altını çizen Güner, “Hobilerini işe dönüştürebilirler” dedi.
Güner ayrıca söyleşiye katılanların sorularını da yanıtladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz