Ana Sayfa İNDEKS Desa DESA mağaza ağını genişletmeye devam ediyor

DESA mağaza ağını genişletmeye devam ediyor

DESA İstanbul Kozyatağı ve Antalya Kepez’de iki yeni mağaza açtı.

Türkiye’deki deri sektörünün öncü markası DESA, City’s İstanbul Kozyatağı AVM’de “DESA” ve Antalya Kepez’de bulunan Mall of Antalya’da “Samsonite” olmak üzere iki yeni mağazasını tüketicilerle buluşturdu. Böylece DESA Grubu’nun toplam mağaza sayısı 111’e yükseldi.

Dünya modasından izler taşıyan tasarımlarıyla adından söz ettiren DESA, mayıs ayı itibarıyla İstanbul ve Antalya’da olmak üzere iki yeni mağaza açtı. City’s İstanbul Kozyatağı’nda 165 metrekare alana sahip DESA mağazası, geniş ürün gamı ile müşterilerine her noktada ulaşılabilir olma hedefiyle ilkbahar – yaz sezonunda hizmet vermeye başlarken, Mall Of Antalya’da 15 metrekare alana sahip Samsonite mağazası ise seyahat modasının şıklığını ve konforunu tüketicileriyle buluşturmaya başladı.

Türkiye’de kendi alanında ihracat şampiyonu olan ve dikey entegrasyonunu tamamlamış benzersiz iş modeline sahip DESA, Türkiye genelinde açılışı yapılan iki yeni mağazası ile 54 DESA, 37 Samsonite, 2 DESA franchise, 14 Samsonite JV, 2 Tumi JV, 1 1972 DESA ve 1 sanal mağaza olmak üzere toplam 111 mağazaya ve 14.843,7 metrekare mağaza alanına ulaştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz