Ana Sayfa AVM ‘Deli Aşk’ filminin galası M1 Adana AVM’de

‘Deli Aşk’ filminin galası M1 Adana AVM’de

Sergiler ve canlı performanslar gibi spor, kültür ve sanat etkinliklerinin yanı sıra, düzenlediği birbirinden eğlenceli aktivitelerle de Adanalıların sosyal hayatına renk katan M1 Adana AVM, Deli Aşk filminin Adana galasına ev sahipliği yapıyor.

Yenilenen yüzüyle bölgeye yeni standartlar getiren M1 Adana AVM, gerçekleştirdiği organizasyonlarla Adana’nın çekim merkezi olmaya devam ediyor. Ses getiren oyuncu kadrosuyla vizyona giren Deli Aşk filminin galası, M1 Adana AVM’de gerçekleşiyor.

18 Mart Cumartesi günü Adana galası düzenlenecek Deli Aşk filminin oyuncuları, sinemaseverlerle M1 Adana AVM’de bir araya gelecek. Yapımcılığını CMYLMZ Fikir Sanat & Nu Look’un üstlendiği, 10 Mart günü vizyona giren filmin senaryosu, geçtiğimiz yıl Kaçma Birader filmine imza atan Murat Kaman ve Emrah Kaman Kardeşler tarafından yazıldı. Filmin yönetmen koltuğunda Murat Kaman ve Murat Dündar oturuyor. Maraş Dondurmacısı Ekrem’in sevdiği kız Neşe’nin kalbini kazanmaya çalışırken başına gelen komik olayların anlatıldığı filmin oyuncu kadrosunda; Emrah Kaman’ın yanı sıra Pelin Akil, Şafak Pekdemir, Toygan Avanoğlu, Nilperi Şahinkaya, Burak Çelik, Gülhan Tekin gibi başarılı isimler yer alıyor. Cem Yılmaz ve Zafer Algöz de filmde özel performanslarıyla konuk oyuncu olarak yer alıyor.

Açıldığı günden bu yana, gerçekleştirdiği ilklerle Adana’nın cazibe merkezi haline dönüşen M1 Adana AVM, yaşamın tüm renklerini Adanalılarla buluşturuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz