Ana Sayfa İNDEKS Decathlon Decathlon’da eski spor malzemeleri değerleniyor

Decathlon’da eski spor malzemeleri değerleniyor

4 Nisan’da İzmir Optimum Outlet AVM Decathlon mağazasında başlayacak “Trocathlon” etkinliğinde tüketiciler, kullanmadığı spor malzemelerini satabilecek veya ucuza spor ürünleri satın alabilecek.

Türkiye’de 15 mega spor mağazası ve e-ticaret sitesi bulunan Avrupa’nın önde gelen spor perakende zinciri Decathlon, yenilikçi bir uygulamayla sporu yaygınlaştırma misyonunu yerine getirmeye devam ediyor. Avrupa’da pek çok ülkede binlerce sporseverin katıldığı Trocathlon uygulaması Türkiye’de Decathlon İzmir mağazasında gerçekleşecek. İkinci el spor malzemelerinin satılabileceği ‘Trocathlon’ uygulaması sayesinde tüketiciler kullanmadıkları sportif ürünleri satabilecek veya ucuza spor malzemeleri satın alabilecek.

Tüketicilerin, sadece satmak istenilen sportif ürünlere bir fiyat belirleyerek Decathlon Gaziemir mağazasına gitmeleri yeterli. Mağazanın önünde gerçekleşecek Trocathlon etkinliğinde tüketiciler, ürünleri ister kendileri satabilecek ister Decathlon’a teslim edip satış gerçekleştiğinde ödemesini alabilecek. Satılmasını istenilen ürünler 4-10 Nisan arasında Decathlon Gaziemir mağazasına bırakılabilecek. Satışlar ise 11-17 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek. Bisiklet, kayak, fitness ve su sporları ürünleri için gerçekleştirilecek olan Trocathlon etkinliğinde tekstil ürünleri hariç her markanın ikinci el sportif ürünlerinin satışı yapılabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz