Ana Sayfa İNDEKS Decathlon Decathlon, yılsonuna dek 25 mağazaya ulaşacak

Decathlon, yılsonuna dek 25 mağazaya ulaşacak

Spor perakende zinciri Decathlon, 3 yeni yatırımıyla bu yıl Türkiye’deki mağaza sayısını 25’e ulaştıracak.

Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon, Türkiye’de hızla büyümeye ve spor tutkusunu yaymaya devam ediyor. Vadistanbul Avm, Carousel ve Ankara Metromall mağazalarının da açılışıyla Decathlon’un Türkiye’deki mağaza sayısı bu yılsonuna kadar 25’e ulaşacak.

Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri olan Decathlon’un Türkiye yatırımları hız kesmiyor. Ankara Kent Park, Ankara Mamak Anatolium AVM, Forum İstanbul, Marmara Forum Istanbul, Mall of İstanbul, Ataşehir Brandium, Buyaka,Metrocity, Maltepe Ritim İstanbul, İzmir Optimum, Samsun Piazza, Adana Optimum, Mersin Palm City Carrefour, Bodrum Midtown Ortakent, Antalya Muratpaşa, Kocaeli Symbol AVM, İzmir Balçova Ege Park, Ankara Ankamall,Çorlu Trend Arena AVM , Antalya Erasta AVM ,İskenderun Prime Mall AVM ve Bursa Marka AVM olmak üzere Türkiye’de toplam 22 megaspor mağazası ve e-ticaret sitesi bulunan Decathlon, Türkiye’de spor tutkusunu yaymaya hızla devam ediyor.

Decathlon 2017 sonuna kadar İstanbul’da iki, Ankara’da bir yeni mağaza daha açarak Türkiye genelinde 25 mağazaya ulaşacak. 8 Kasım’da Sarıyer’de açılacak Vadistanbul Avm’de 2192 metrekare, 8 Kasım’da Carousel’de 1200 metrekareve yine Kasım ayı içerisinde açılacakAnkara Metromall’da 2177 metrekarelik yeni mağazalarında Decathlon sporseverlere 70’ten fazla spor dalında binlerce ürünü sunacak.

Decathlon Türkiye İş Geliştirme Direktörü Duygu Kög:” Başarılı iş modelimiz sayesinde daha da hızlanarak 5 yıl içerisinde mağaza sayımızı 70’e çıkaracak ve bizi her açılışta sevgiyle kucaklayan kullanıcılarımıza çok daha yakından spor tecrübesi sunacağız. Türkiye’de bu işe başladığımızda spor pazarı yüzde 6 oranında büyürken geçen yıl 13% büyüdü, şüphesiz ki bizim de Decathlon ailesi olarak sporu erişilebilir kılma konusunda pazar büyümesine etkimiz yadsınamayacak ölçüde büyük” dedi.

Decathlon, Türkiye’de Mayıs 2010’dan beri faaliyet gösteriyor. Doğa yürüyüşünden fitnessa, tenisten yüzmeye, dağcılıktan kayağa, balıkçılıktan futbola, patenden bisiklete kadar farklı spor dallarında kimisi dünyaca ödüllü ürünlere sahip olan Decathlon’un en büyük özelliği, profesyonel sporcular ve müşteriler tarafından test edilip kullanılan en yenilikçi ve en kaliteli spor ekipmanlarını mümkün olan en düşük fiyatlarda sunması.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz