Ana Sayfa Yiyecek-İçecek Dardenia, 42 Shops’ta

Dardenia, 42 Shops’ta

Yaşam kalitesini artıran benzersiz ayrıntılarıyla Maslak’ın yaşam merkezi olmaya hazırlanan 42 Shops’ta Dardenia ile denize lezzetli bir yolculuk başlıyor.

Türkiye’nin ilk ve tek balık-ekmek zinciri olan Dardenia, 42 Shops’ta açılan yeni şubesiyle Maslak’ta farklı bir gastronomi deneyimine imkan tanıyor. 2011 yılında kurulan Dardenia, fine fast-food kategorisinde yenilikçi anlayışıyla deniz ürünlerinin en lezzetli halini sunuyor.

42 Shops, Dardanel’in tecrübesi ve güvencesiyle yola çıkan Dardenia’nın yanı sıra farklı ve seçkin markaları da Maslak’a taşıyacak.

Farklı mimarisiyle 42 Maslak, her alanda olduğu gibi 42 Shops AVM’de de yaşam kalitesini artıran benzersiz ayrıntıları bir arada sunuyor. Gastronomi, eğlence, alışveriş ve sanatın buluştuğu sıra dışı bir alışveriş ve yaşam merkezi 42 Shops AVM, şehir merkezinde yaşayan modern bireyin tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlandı.

Bay İnşaat’ın 41 yılı aşan köklü ve seçkin inşaat geçmişinin gücünü, itibarını ve vizyonunu yansıtan 42 Shops AVM; İç mimar Abdullah Burnaz’ın yeni nesil, kaliteli, şık ve nefes aldırmayı amaçlayan mekan anlayışıyla hayat buldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz