Ana Sayfa İNDEKS Adana Optimum Outlet Dagi, Adana Optimum’da

Dagi, Adana Optimum’da

Alışveriş, moda, lezzet ve eğlencenin her rengini bir arada bulunduran Adana Optimum Alışveriş Merkezi, marka gamına bir yenisini daha ekledi.

Dünyaca ünlü ulusal ve uluslararası markaları Adanalılarla buluşturan Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi, seçkin marka karmasına, şık ve zengin tasarımlarıyla iç giyim ve plaj modasının öncüsü olan Dagi’yi de dahil etti.

Geniş marka karmasıyla, her yaştan ve her zevkten Adanalılara hitap eden Optimum’da hizmete açılan Dagi mağazası, kadın, erkek ve çocuklar için pijama takımından gecelik ve eşofman takımına, iç giyimden plaj koleksiyonuna kadar yüzlerce çeşit ürünü ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Modaya bakış açısı ve çizgisi ile fark yaratan, ürünleri ile ulusal ve uluslararası arenada en çok tercih edilen markalar arasında yer alan Dagi, açıldığı günden itibaren özgün tasarımları ve geniş ürün yelpazesi ile Adanalılardan yoğun ilgi gördü.

Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Adana Optimum, bünyesinde bulundurduğu 160 seçkin markayla sadece Adana şehrine değil, otoban bağlantı yollarına yakınlığı sayesinde Tarsus, Mersin, Hatay ve Niğde gibi kentlere de hitap ederek, marka karmasıyla birlikte müşteri profilini de zenginleştiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz