Ana Sayfa AVM Cumhuriyetimizin 100.yılı Primemall Gaziantep’te coşkuyla kutlanacak

Cumhuriyetimizin 100.yılı Primemall Gaziantep’te coşkuyla kutlanacak

Cumhuriyet Bayramı’mızın 100. yıl dönümünü unutulmaz kılmayı hedefleyen Primemall Gaziantep’te heyecan dolu bir dizi etkinlik yapılacak.

Primemall Gaziantep, 29 Ekim Cumhuriyetin 100. Yılı kutlamaları kapsamında “Atatürk ile Fotoğraf Çekim alanında” ziyaretçiler Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ile aynı karede olma imkânı sunarken Cumhuriyet Kadınlarından Karma Sergi Sanat Galerisinde Sevenleriyle buluşacak. Saat 12.00 ile 14.00 saatleri arasında ziyaretçilerle gerçekleştirilecek 100. Yıla Özel Floor Curling turnuvasında, kazananlara sürpriz hediyeler verilecek.

Saat 15.00’te başlayacak olan Latin Park ile Cumhuriyet Bayramı’na özel hazırlanmış dans gösterisinin ardından Benim Koleji saat 16.00’da Cumhuriyet Korosu ile 29 Ekim coşkusu yaşatacak. Koronun ardından yapılacak muhteşem bayrak show ile Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha saygıyla anacak. Son olarak tüm AVM’yi gezecek bando gösterisiyle 100. Yıl heyecanı bir kez daha yaşanacak.

Primemall Gaziantep tarafından düzenlenecek, Cumhuriyetimizin 100. Yılına yakışan etkinlikler tüm ziyaretçilerle birlik ve beraberlik içerisinde kutlanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz