Ana Sayfa İNDEKS 67 Burda AVM Cumhuriyet Bayramının coşkusu ‘Burda’ büyüyor

Cumhuriyet Bayramının coşkusu ‘Burda’ büyüyor

Cumhuriyet Bayramımızın 94. yılı Derya Uluğ konseri, sanat dolu bir sergi ve birbirinden renkli gösterileri ile 67 Burda Alışveriş Merkezi’nde kutlandı

Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilerek JLL Türkiye tarafından yönetimi ve kiralaması yürütülen Zonguldak’ a yeni bir yaşam alanı sunan 67 Burda Alışveriş Merkezi Cumhuriyet bayramını ziyaretçileri ile dolu dolu kutladı.

28 Ekim tarihinde Türkiye’nin sevilen sanatçısı Derya Uluğ, Cumhuriyet Bayramının coşkusunu sahnede söylediği marşlarla başlatarak 67 Burda Alışveriş Merkezi’nde tüm Zonguldağa keyfli saatler yaşatmıştır. 29 Ekim tarihinde ise modern dans gösterilerinden, halk oyunlarına, çocuk bayrak atölyesinden paten gösterilerine kadar bir çok etkinliğe ev sahipliği yaptı. İŞKUR İl Müdürlüğü ve Kozlu Halk Eğitim Merkezi iş birliğiyle “Kadın Eli ile Mozaik” adlı sergi açılışına Zonguldak ili Valisi Ahmet Çınar ve şehrin önde gelen protokolün katılımıyla gerçekleşmiştir. Etkinlik kapsamında yapılan Atatürk ve Bayraktan oluşan dev mozağin ilk taşı Vali Ahmet Çınar tarafından yerleştirilmiştir.

67 Burda Alışveriş Merkezi kampanyalar ve etkinlikler ile şehre değer katmaya devam edecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz