Ana Sayfa Gündem COS, Bağdat Caddesi mağazasını açtı

COS, Bağdat Caddesi mağazasını açtı

COS, İstanbul’daki üçüncü mağazasını Bağdat Caddesi’nde açtı. Tüm bir binaya yayılan mağaza, bu özelliğiyle marka için Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyor.

Kadın, erkek ve çocuk koleksiyonlarının sergilendiği, toplam 4 kata ve 650 metrekarelik alana yayılan mağaza, markanın Türkiye’deki en büyük mağazası olarak dikkat çekiyor. Her zaman, bulunduğu ülkenin kültürüne dair öğeleri mağazalarına yansıtmaya özen gösteren COS, Bağdat Caddesi mağazası için de bu geleneği bozmuyor: Bağdat Caddesi mağazası ilhamını şehrin siluetinde öne çıkan kubbelerden ve geniş pencerelerden alıyor. Binanın dış cephesi tüm COS mağazalarında ayıredici bir özellik olarak benimsenen brütalist mimarlık akımının izlerini taşıyor. Mağazada ayrıca müşterilerin rahatlayarak vakit geçirebilecekleri bir alan bulunuyor. Binanın lacivert merdiven alanı ise, şehrin manzarasında öne çıkan mavi tonlarına göz kırpıyor.

cos-bagdat-caddesi-magaza

COS Yönetici Direktörü Marie Honde, açılışla ilgili düşüncelerini “İstanbul’da yeni bir mağaza açtığımız için çok mutluyuz. 2013 yılında gerçekleştirilen Türkiye lansmanımızdan beri Türk müşterilerimizin markamıza artan ilgisi bizi mutlu ediyor. Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazamızla COS’a erişebilirliği artırdığımızı umuyoruz” cümleleriyle dile getirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz