Ana Sayfa Gündem Converse, mağaza ağını genişletmeye devam ediyor

Converse, mağaza ağını genişletmeye devam ediyor

Converse, ilk olarak İzmir’de 2022 yılında açtığı mağazasının ardından tüm Türkiye’de hızla büyümeye ve daha çok marka severle buluşmaya devam ediyor.

Converse Inc. ve Türkiye distribütörü Eren Perakende, İzmir ve İstanbul’daki mağazalarıyla büyümeye devam ediyor. Türkiye’deki ilk mağazasını Eylül 2022’de İzmir İstinye Park’ta açtıktan sonra İstanbul’da mağaza ağını genişletmeye devam eden Converse Türkiye, Türkiye genelinde 12 mağazaya ulaştı.

Geçtiğimiz Aralık ayında, Bursa Korupark AVM’de, 2024 Ocak ayında Maltepe Piazza AVM’de marka severlere buluşan Converse, yine Ocak ayı içerisinde Ankara Kentpark’ta yeni mağazasının kapılarını açtı.

Şehrin en hareketli lokasyonlarından birinde yer alan İstinye Park Flagship mağazası, diğer mağazalara kıyasla çok daha geniş bir ayakkabı ve ürün yelpazesi, özel koleksiyonlar ve mağaza içi deneyim imkanı da sunuyor. İç tasarımında Converse All Star sanatçıları Dilara Akbal ve Ece Ağırtmış’ın ortak çalışmaları sonucu ortaya çıkan mural çalışmalarının yer aldığı İstinye Park Flagship mağazası, yine Converse All Star sanatçılarından Yasin Arıbuğa’nın bu esere özel hazırladığı Instagram filtresiyle mural’da yer alan karakterleri üç boyutlu hareketli objeler haline dönüştürdüğü bir tasarım sayesinde ziyaretçilere özel bir deneyim alanı sunuyor.

Converse, yıllar içinde ikonikleşmiş modellerinden özel tasarım lansman ürünlerine kadar herkesin vazgeçilmezi olmuş birçok ayakkabı, giysi ve aksesuarı, yenilikçi bakış açısını ve ürün teknolojisini her geçen gün daha da genişlettiği mağazalarıyla sevenlerini buluşturuyor. Onlarca farklı ürün ve özel tasarımların yer aldığı mağazalarda her tarza hitap eden bir Converse bulmak mümkün! Yenilenen ürün teknolojisi sayesinde konforu daha da ön plana çıkaran ayakkabı modellerinin yanı sıra 90’lardan ilhamla hazırlanan tekstil seçkisinin ve birbirinden özel iş birliklerinin satışa sunulacağı Converse mağazaları, Converse dünyasını yeniden keşfetmen için seni bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz