Ana Sayfa AVM Çocuklara eğlence Kozzy’de

Çocuklara eğlence Kozzy’de

Eğlenceli çocuk kulübü etkinlikleri ekim ayı boyunca minikleri bekliyor. 

Büyüklere sunduğu fırsatların yanında minikleri de unutmayan Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi ekim ayı boyunca her hafta sonu çocukları keyifli zaman geçirmeye davet ediyor. Ekim ayı sonuna kadar her cumartesi – pazar birbirinden eğlenceli atölyeler çocukları bekliyor.

Alışverişin yanı sıra kültür ve sanat etkinlikleri ile ziyaretçilerine keyifli zaman vaat eden Kozzy AVM, çocukları da unutmadı. 1 – 31 Ekim tarihleri arasında her cumartesi – pazar Kozzy AVM’de birbirinden renkli ve eğlenceli atölyeler meraklı minikleri çağırıyor.

Çocuklara keyifli zaman
Çocukların el yeteneklerinin gelişmesine katkıda bulunmak, aynı zamanda keyifli zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla Kozzy Eğlenceli Çocuk Atölyeleri tarafından düzenlenen etkinlikte ekim ayı boyunca her cumartesi – pazar 15:00 – 17:00 saatleri arasında ve 29 Ekim Perşembe günü 15:00 – 17:00 saatleri arasında birbirinden eğlenceli yapım atölyeleri ile çocuklar doyasıya eğlenecekler. Birbirinden eğlenceli atölyelerin programı şöyle:

10 Ekim – Sevimli Maymun Yapım Atölyesi

11 Ekim – Zürafa Yapım Atölyesi

17 Ekim – Dinozor Yapım Atölyesi

18 Ekim – Kalem Yapım Atölyesi

24 Ekim – Anahtarlık Yapım Atölyesi

25 Ekim – Yumurta Süsleme Atölyesi

29 Ekim – Magnet Yapım Atölyesi

31 Ekim – Askılık Yapım Atölyesi

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi’nin Kozzy’nin minik ziyaretçileri için düzenlediği atölyelerde eğlenirken aynı zamanda iş paylaşımı, küme çalışması ve yardımlaşmayı öğrenecekler. Tüm minikler ekim ayı boyunca Kozzy AVM Eğlenceli Çocuk Atölyeleri’ne davetliler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz