Ana Sayfa AVM Çocuklar Capacity’de rengarenk etkinliklere yelken açacak

Çocuklar Capacity’de rengarenk etkinliklere yelken açacak

7’den 70’e her kesime hitap eden etkinlikler ile ziyaretçilerine keyif dolu anlar yaşatan Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Mart ayı süresinde okul yoğunluğundan sıyrılıp hafta sonunda eğlenmeyi hakeden öğrencilere ve ailelerine, hazırladığı program aracılığıyla keyif dolu anlar vaat ediyor. Çocuklar, Capacity’de 5- 27 Mart tarihleri arasında, her hafta sonu gerçekleştirilecek program ile öğrenirken, tiyatro oyunları ve gösteriler izleyerek hafta sonunun keyfini doyasıya yaşayacaklar.

Bakırköy’ün en gözde alışveriş ve yaşam merkezi Capacity, Mart ayı boyunca düzenleyeceği program ile çocuklara hem eğitici hem de keyifli bir hafta sonu sunarken, bu yönüyle ailelerin de taktirini kazanıyor. 5 Mart’ta başlayıp 27 Mart’a kadar sürecek programda, çocuklar arkadaşlarıyla birlikte sosyalleşerek unutulmaz anlar yaşayacaklar. Çocuklar, Ahşap Kapı Süsü Atölyesi ile başlayarak, müzikli interaktif çocuk oyunu olan Ağaç Kahramanı ve Jonglör Gösterisi ile son bulacak etkinliklerde el becerileri ile yeteneklerini geliştirme fırsatı bulacaklar. Program dahilinde özel eğitmenlerin gözetiminde yapılan atölye çalışmalarının yanı sıra Kukla Tiyatrosu ile Kırmızı Başlıklı Kız ve Keloğlan oyunu izleyerek hayal dünyalarında rengarenk bir yolculuğa çıkan minikler, eğlenirken öğrenecekler.

Hafta sonunun keyfini Capacity’de doyasıya çıkaran minikler, her hafta sonuna özel olarak planlanan birden çok etkinliğe katılabilecekler. Çocuklar, Mart ayı boyunca 8 gün sürecek programda kimi zaman Ayaklı Ahşap Resimliklerini Baskılı Pirinç Kağıtlarıyla Süsleme Atölyesi ile resimliklere kimlik hazandıracak, T-shirt Üzeri İnci Boya Teknik Çalışması ile belki de ilk tasarım çalışmalarına imza atacak, Tuval Üzeri Pasta Rölyef Tekiği ile Boyama Çalışması ile özgürce kendilerini ifade edebilecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz