Ana Sayfa AVM Çocuklar, Capacity ile eğlenceli bir yolculuğa çıkacak

Çocuklar, Capacity ile eğlenceli bir yolculuğa çıkacak

Bakırköy’ün kalbinde gerçekleştirdiği etkinlikleriyle ziyaretçilerine keyif dolu anlar yaşatan Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ekim ayı boyunca çocukların eğlenerek öğrenmelerine katkı sağlamaya devam ediyor. Çocuklar, Capacity’de 1-30 Ekim tarihleri arasında, her cumartesi günleri atölye çalışmalarına katılarak becerilerini geliştirme imkanı bulurken, pazar günleri ise eğlenceli balon showlarıyla ve Merhaba Matematik etkinliğiyle matematiğin gizli dünyasına uzanan keyifli bir keşif yolculuğuna çıkacak. Hafta sonu etkinlikleri yanı sıra 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı şerefine gün boyunca trio dinletisi ve tüm ziyaretçilerine Türk Bayrağı hediye edecek olan Capacity, sadece çocuklara değil büyük, küçük tüm ziyaretçilerine bayramın coşkusunu yaşatacak.

Bakırköy’ün en gözde alışveriş ve yaşam merkezi Capacity, ekim ayı süresince düzenleyeceği program ile hafta sonlarını en iyi şekilde değerlendirmek isteyen çocuklara, aileleriyle birlikte katılabilecekleri hem eğitici hem de keyifli aktivitelerle dolu bir hafta sonu vaat ediyor. Yeniden okula başlamanın heyecanını yaşayan  çocukların bu heyecanına ortak olan Capacity, hazırlamış olduğu aktivite programıyla çocukların okul döneminde de evlerinden sonra ikinci adresi olacak. Program kapsamında çocuklar, her Cumartesi farklı bir atölye çalışmasına katılıp, Pazar günleri ise Merhaba Matematik ve Balon Show Etkinlikleri ile eğlenceli ve heyecanlı yolculuğa çıkacak.

1 Ekim’den başlayıp 30 Ekim’e  kadar sürecek programda,  çocuklar arkadaşlarıyla birlikte özlem gidererek keyif dolu anlar yaşayacaklar.  Programda yer alan özel eğitmenlerin gözetiminde yapılan atölye çalışmalarına katılan çocuklar, İşaret Yapım Atölyesi ile işaretlerin gizli dünyasını keşfedecek,Mozaik Atölyesi ile yaratıcılıkları gelişecek, Abaküs Yapım Atölyesi ve Katlanmış Kağıttan İnsan Yapım Atölyesi ile de öğrenmeye devam edecek. Pazar günleri gerçekleşecek etkinlikler ile neşelerine neşe katan çocuklar, Merhaba Matematik ve Balon Show etkinlikleriyle her hafta sonunda Capacity’de yeni keşifler yaparken, eğlenerek geçirecekler.

Detaylı etkinlik programı şöyle:
1 Ekim Cumartesi Saat 14.00-14.45 / 16.00-16.45 İşaret Yapım Atölyesi
8 Ekim Cumartesi Saat 14.00-14.45  / 16.00-16.45 Mozaik Atölyesi
13 – 16 Ekim arasında Merhaba Matematik
15 Ekim Cumartesi Saat 14.00-14.45 / 16.00-16.45 Abaküs Yapım Atölyesi
22 Ekim Cumartesi Saat 14.00-14.45 / 16.00-16.45 Katlanmış Kağıttan İnsan Yapım Atölyesi
29-30 Ekim Saat 14.00-14.40/16.00-16.40 Balon Show Etkinliği

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz