Ana Sayfa İNDEKS Agora AVM Çocuk modeller Agora AVM’de seçilecek

Çocuk modeller Agora AVM’de seçilecek

Türkiye’nin yeni çocuk modellerinin seçileceği ve gelirinin Behçet Uz Çocuk Vakfı’na bağışlanacağı, Agora AVM sponsorluğunda düzenlenen “Miss&Mr Kids Model of Turkey 2016” başvuruları başladı.

Behçet Uz Çocuk Vakfı yararına; Rönesans Ajans & Özge Özcan PR Ajans’ın organizasyonu ve Agora Alışveriş Merkezi ana sponsorluğunda bu yıl 2.si düzenlenecek olan Miss & Mr Kids Model of Turkey 2016 yarışmasının başvuruları başladı. Basın sponsorluğunu Hürriyet ve Habertürk gazetelerinin, fotoğraf çekimi sponsorluğunu Foto Ekrem’in yapacağı, konaklama sponsorluğunu ise Renaissance İzmir Otel’in yapacağı ve co- sponsor olarak Panço, Nilüfer Turizm, Mert Optik, Arkas Otomotiv Ford ve Derece Koleji’nin yer alacağı bu dev organizasyon da, 5 Mart’ta yapılacak olan yarı final elemelerinin ardından 4-8 yaş arası 10 kız ve 10 erkek çocuk finalistlerini belirleyecektir.
Bu anlamlı organizasyonun; 12 Mart Cumartesi günü muhteşem final gecesi etkinliğin ana sponsoru olan Agora Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek.

Yarışma başvuruları başladı

4-8 yaş arası kız ve erkek çocuklar katılabileceği, Miss&Mr Kids Model of Turkey yarışmasına başvurular başladı. Adaylar, 2 adet fotoğraf ve Behçet Uz Çocuk Vakfı Hesabına 30 TL ödeme yapıldığına dair dekont ile şahsen, posta, veya e-mail yolu ile Rönesans Model Ajans’a başvuru yapabilirler. Yarışmanın son başvuru tarihi 2 Mart 2016 saat 17.00 olarak belirlendi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz