Ana Sayfa İNDEKS Civil Civil, 55. mağazasını Adana’da açtı

Civil, 55. mağazasını Adana’da açtı

Türkiye genelinde 37 ilde 55 mağazasıyla franchising olmaksızın kendi şubeleriyle hizmet veren Civil, 2 bin 400 metrekarelik Adana mağazasını hizmete açtı.

Cadde mağazası konsepti ile yakaladığı “maliyet avantajını” müşterilerine yansıtan Civil 55. mağazasını Adana’da açtı. 9 bin çeşit ürününü kaliteli ve modern alışveriş imkânı ile müşterileriyle buluşturan Civil’in Adana mağazası 2 bin 400 metrekarelik alanda 25 personeliyle hizmet verecek. Mağazanın açılışında; palyaço ve animasyon gösterileriyle birlikte eğlenen çocuklara balon, pamuk şekeri ve popcorn ikram edildi. Mülayim tiplemesiyle ün kazanan ünlü gösteri adamı Cengiz Çimen; sürpriz hediyeleri ve şovları ile katılanlara eğlenceli dakikalar yaşattı.

Civil Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Yıldıran’ın katılımı ile gerçekleşen açılış töreninde Yıldıran; “Sizlerin huzurunuzda tüm ekibimize ve çalışanlarımıza çok kısa zamanda 2 bin 400 metrekarelik mağazamızı hizmetine açtığı için çok teşekkür ediyorum. Civil olarak mağazalarımızı sadece tekstil mağazası olmaktan çıkardık. Bebek ve çocuk ile başlayan süreç, kendi içinde branşlaşmaya geçti ve sonunda, araç gereç, ayakkabı, spor giyim, kozmetik, oyuncak, aksesuar, 9 ay 10 gün dediğimiz hamile ve anne reyonları oluşmuştu. Bir sonraki adımımızda da ürün gamımızı daha da genişletmeyi ve Civil ile birlikte İstanbul adını da Paris, Londra gibi moda markası haline getirmeyi hedefliyoruz. Adana halkının yoğun talebi üzerine açmış olduğumuz bu ikinci mağazamızın herkes için hayırlı olmasını diliyoruz” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz