Ana Sayfa İNDEKS Çilek Mobilya Çilek, Tahran’da

Çilek, Tahran’da

Türkiye’nin önde gelen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, İran’da yeni bir mağaza daha açtı. Son teknolojiyi kullanarak tasarladığı estetik, fonksiyonel ve özgün mobilyaları İranlı tüketicilerle buluşturacak olan Çilek’in mağazası, İran’ın başkenti Tahran’da hizmete açıldı.

Türkiye’nin önde gelen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, yurt dışındaki büyüme atağına tüm hızıyla devam ediyor. İran’ın başkenti Tahra’nın kuzey bölgesinde, A plus mağazaların yer aldığı caddede 450 metrekarelik bir alana mağazasını açan Çilek, yeni mağazasında son teknolojiyi kullanarak tasarladığı estetik, fonksiyonel ve özgün mobilyalarını müşterilerin beğenisine sunacak.

Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Çilek açılışta yaptığı değerlendirmede, “Kuruluşumuzdan bugüne her gün gelişen teknolojiyi takip ederek, ürünlerimizi geliştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu kapsamda yeni açtığımız mağaza, konum ve büyüklük itibariyle flagship sıfatını alacak. Öte yandan sahip olduğumuz genç, dinamik ve eğlenceli çizgiyi koruyarak gitgide dünyanın her yerine yayılıyor olmamız Çilek olarak bizi çok mutlu ediyor. Önümüzdeki dönemde yurt dışı mağaza yatırımlarımız devam edecek. Yapacağımız mağaza yatırımlarıyla bebek, çocuk ve genç odası alanında uzman bir marka olduğumuzu yurt dışında da kanıtlamaya devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz