Ana Sayfa AVM CarrefourSA İçerenköy AVM’de 23 Nisan’da sınırsız eğlence

CarrefourSA İçerenköy AVM’de 23 Nisan’da sınırsız eğlence

CarrefourSa İçerenköy AVM ziyaretçilerine Vosvos Sergisi, Retro Games Festivali, Sanal Gerçekçilik Teknolojisi ile Çanakkale Destanı ve 23 Nisan Çocuk Festivali Dans Gösterisi ile dopdolu bir nisan takvimi oluşturdu.
Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen, Anadolu yakasının buluşma noktası CarrefourSA İçerenköy AVM, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında ziyaretçilerine keyifli ve unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

11 – 24 Nisan tarihleri arasında AVM’ye gelen tüm ziyaretçiler Vosvos Sergisi’ni gezme fırsatını bulacaklar. Kalpli vosvos içinde fotoğraf çektirip, #vosvoscarrefoursaicerenkoy# hashtag’ı ile istagramda paylaşan ve en çok beğeniyi alan 1.kişiye 1 günlük Vosvos kiralama, 2.kişiye fotoğraf çekimi ve 3.kişiye 1 günlük temel fotoğraf eğitimi hediye edilecek.

16 – 24 Nisan tarihlerinde 12.00 – 20.00 saatleri arasında gerçekleşecek Retro Games Festivali’nde ise 80-90 kuşağının eğlenceli ve unutulmaz oyunları CarrefourSA İçerenköy AVM ziyaretçileriyle buluşacak. Masa futbolundan tilte, boks makinasından atarilere, pinball’dan langırta ve “Commodore” 64’lere kadar hepsi ve daha fazlası Retro Games Festivali’nde yer alacak. Street Fighter, Mortal Kombat, Punisher, Kick Off gibi birbirinden farklı ve dönemsel oyunların yer aldığı dev oyun makinalarıyla geçmişe eğlenceli bir yolculuk yapacak olan tüm çocuklar, aynı zamanda ebeveynlerinin çocukluk dönemi oyunlarıyla tanışma imkanını bulacak. Ayrıca, Retro Games Festivali kapsamında Shop&Win kart üyelerine her gün için 10 adet jeton hediye edilecekt.

23 Nisan etkinlikleri kapsamında 16 – 24 Nisan tarihleri arasında sanal gerçeklik teknolojisi ile Çanakkale ruhu CarrefourSA İçerenköy AVM’de canlanacak. Atatürkçü Düşünce Derneği Ataşehir Şubesi işbirliği ile Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek olan “Çanakkale Destanı” ile ziyaretçiler, her alanda çığır açan Artırılmış Gerçeklik teknolojisi ile atalarımızın kahramanca savaştığı coğrafyada gerçekçi bir gezintiye çıkacak ve Çanakkale Destanı’nın her anına tanıklık etme şansına sahip olacaklar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz