Ana Sayfa AVM Carrefour İçerenköy AVM’de çocuklar uçacak

Carrefour İçerenköy AVM’de çocuklar uçacak

Anadolu Yakası’nın buluşma noktası Carrefour İçerenköy AVM, “Minik Kanatlar” etkinliği ile Sömestir tatilinde çocuklara unutamayacakları bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

Carrefour İçerenköy AVM’nin, 23 Ocak – 7 Şubat tarihleri arasında ev sahipliği yapacağı “Minik Kanatlar” etkinliğinde çocuklar, ilk uçuş deneyiminin heyecanını yaşarken hem eğlenecek, hem de eğlenirken öğrenecekler.

Nostaljik İstanbul dekoru ile hazırlanan etkinlik alanına gelen maceracı çocukları Hezarfen ile Vecihi karakterleri karşılayacaklar. Alanda yapılacak keşif turunun ardından, katılımcı çocuklar kendileri için hazırlanan pilot kostümü ve pilot başlığını giyerek simülatör uçak ile keyifli bir yolculuğa çıkacaklar.

İstanbul semalarında yapacakları bu heyecan dolu ve eğlenceli gezinti ile Galata Kulesi, Surlar, Kız Kulesi, Eski İstanbul Evleri ve Topkapı Sarayı gibi İstanbul’un nostaljik dokusunu da yakından görme şansına sahip olacaklar.

Türk Havacılık tarihi ile ilgili edindikleri bilgilerin yanında, atölye alanında yaptıkları el becerileri ile ortaya çıkaracakları kendi maket uçaklarına sahip olma şansını da yakalayacaklar.

Eğlencenin ve heyecanın doruğa çıkacağı etkinlik sonunda katılımcı her çocuğa “Minik Türk Yıldızı Unvanı” verilecek. “Minik Kanatlar” etkinliğine katılan shop&win kart sahipleri hem eğlenecek, hem de eğlenirken kazanacaklar. “Minik Kanatlar” etkinliği 23 Ocak – 7 Şubat tarihleri arasında Carrefour İçerenköy AVM’de tüm çocukları ve aileleri bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz