Ana Sayfa AVM Carrefour Ankara Candy Kids Park’tan yılbaşı hediyesi

Carrefour Ankara Candy Kids Park’tan yılbaşı hediyesi

Cefic tarafından yönetilen Carrefour Ankara Alışveriş Merkezi’nde açılan Ankara’nın en yeni ve en büyük eğlence merkezi Candy Kids Park’tan tüm ziyaretçilerine yeni yıl hediyesi.

İlk kez Carrefour Ankara AVM’de kurulan ve içerisinde birbirinden farklı ve eğlenceli oyuncakların yer aldığı Candy Kids Park’ta çocuklar ve gençler sınırsız eğlencenin keyfini yaşıyor. 21 – 31 Aralık tarihleri arasında aynı gün içinde tek seferde yapılan 75 TL ve üzeri alışverişlerde Candy Kids Park’tan 10 TL hediye çeki kazanma şansı yakalanıyor.

3 bin 250 metrekarelik kapalı alana kurulan Candy Kids Park, heyecan dolu ve unutulmaz saatler geçirmek isteyen tüm ziyaretçilerini, Ankara’nın enerjisi en yüksek eğlence merkezine bekliyor. Çocukların yanısıra yetişkinlerin de gönüllerince eğlenebileceği ve keyifle vakit geçirebileceği bu parkta hayal edilen her şey var.

Hayallerindeki sihirli yolculuğa çıkmak isteyen minikler için Atlı Karınca, Spiral Jet, Sekolin Salıncak, Uçan Balık, Kurbağa, Küçük Araba, Helikopter, Dönme Dolap, Taganda, 360 Derece Takla, Elma Kurdu, Kano ve Çarpışan Arabalar, içindeki çocuğu dışarı çıkarmak isteyen anne ve babaların çocuklarıyla birlikte eğlenceli dakikalar geçirebileceği Hava Bisikleti, Discovery, 9D Sinema, Uçan Bisiklet, Crazy Dance, ayrıca yetişkinler için düşünülmüş Çarpışan Arabalar ve daha bir çok macera dolu eğlence Candy Kids Park’ın büyülü dünyasında ziyaretçilerini bekliyor.

Candy Kids Park, ziyaretçilerine sınırsız eğlencenin kapılarını açarken, aynı zamanda dağcılık keyfini deneyimleme fırsatını da sunuyor. Carrefour Ankara AVM, eğlencenin doruğa çıkacağı ve farklı deneyimlerin yaşamak isteyenleri bu renkli atmosfe bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz