Ana Sayfa AVM Carrefour Ankara AVM’de çocuklara turnuva

Carrefour Ankara AVM’de çocuklara turnuva

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Carrefour Ankara Alışveriş Merkezi sömestir tatiline özel düzenlediği “Çocuk Sporları Turnuvası” ile çocuklara eğlence dolu saatler sunacak.

23 – 24 – 30 – 31 Ocak ve 6 – 7 Şubat tarihlerinde 14.00 ile 17.00 arası Carrefour Ankara AVM’ye gelen tüm çocuklar düzenlenen turnuvada hem spor yapacak, hem de yarışmalara katılarak arkadaşlarıyla birlikte unutulmaz anlar yaşayacaklar.

Tatilin keyfini Carrefour Ankara AVM’de doyasıya yaşayacak minikler, Çocuk Sporları Turnuvası’nda halter kaldırma, denge parkuru ve zorlu parkurları aşma, minyatür kale, renkli bowling, hulohop çevirme, halka atma, eğlenceli basket, ipli toplar, kutu dizme, eşle kazan ve yer dartı gibi bir çok spor oyununda birbirleriyle yarışarak gizli yeteneklerini gösterme fırsatını bulacaklar.

Aynı zamanda turnuvaya katılan tüm çocuklara sürpriz hediyeler verilecek. Carrefour Ankara AVM, sömestir tatilini dolu dolu geçirmek isteyen minik ziyaretçilerini sınırsız eğlenceye davet ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz