Ana Sayfa Hizmet-Tedarik Cardtek, Stevie Awards’dan ödülle döndü

Cardtek, Stevie Awards’dan ödülle döndü

Cardtek CEO’su Ayşe Nil Sarıgöllü, şirketin yüksek performansındaki rolüyle, dünyanın en başarılı kadın liderlerini seçen 13. Stevie Awards for Women in Business’ta Silver Stevie ile ödüllendirildi.

Uluslararası çapta sunduğu yenilikçi ödeme sistemleri çözümleriyle tanınan Cardtek, dünya çapında takdir görmeye devam ediyor. Türkiye’nin öncü ödeme sistemleri sağlayıcısı Cardtek’in CEO’su Ayşe Nil Sarıgöllü, 13. Stevie Awards for Women in Business’ta Yılın En Başarılı Kadın Yöneticisi, İş Ürünleri, 11-2.500 Çalışan kategorisinde Silver Stevie ödülünü kazandı.

Dünyanın en başarılı kadın yöneticilerinin şeçildiği ve bu yıl da 13’üncüsü gerçekleştirilen Stevie Awards for Women in Business, 18 Kasım Cuma günü New York’ta gerçekleştirilen bir törenle sahiplerini buldu.

Stevie Awards for Women in Business, kadın girişimciler, yöneticiler, çalışanlar ve onların şirketlerini değerlendiren dünyanın en prestijli ödüllerinden sayılıyor. 2016 ödüllerine 31 ülkeden, çeşitli sektörlerden bin 400 aday başvurdu. Bu adaylar 90’dan fazla kategoride değerlendirildi.

Sarıgöllü, adaylar arasından 120 tane jüri üyesinin puanlarına göre finalist olarak seçildi, ardından beş uzman jüri komitesine ait 40’tan fazla üye tarafından yapılan değerlendirme ile ödüle layık görüldü.

Değerlendirme sürecinde gerek şirketin finansal yapısının yönetimi ve iş stratejileri gerek uluslararası çapta başarılı projelere liderlik etme gibi pek çok kriterde öne çıkan Sarıgöllü, bu ödülle dünyanın en başarılı profesyonelleri arasında olduğunu kanıtladı.
Cardtek CEO’su Ayşe Nil Sarıgöllü, ödülle ilgili olarak şunları söyledi: “Cardtek küresel ödeme teknolojileri pazarının en yenilikçi liderleri arasında yer alıyor. Dünyanın en başarılı kadın yöneticilerini belirleyen Stevie Awards for Women in Business’ta ödüle layık görülmek bizim için gurur verici. Bu yıl yine pek çok prestijli kurum tarafından onurlandırıldık. Dünyanın lider kurumları arasında yer alma hedefiyle mutlak müşteri memnuniyetini sağlamaya ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde hizmet eden çözümler geliştirmeye odaklanıyoruz. Bu strateji doğrultusunda global çapta ilklere imza atmayı amaç edinmiş ekibimiz ile kazandığımız her ödül, hedefimize doğru emin adımlarla ilerlediğimizin göstergesi oluyor”.

Cardtek, küresel mobil ödeme teknolojileri pazarının en yenilikçi liderleri arasında
2009 yılından bu yana Cardtek’in CEO’luğunu üstlenen Ayşe Nil Sarıgöllü, 25 ülkede 150’den fazla kuruma güvenilir, yenilikçi uçtan uca ödeme sistemleri hizmetleri sunan, 400 kişilik bir ekibe liderlik ediyor.

Cardtek’in uluslararası çapta hızla artan başarı grafiği dolayısıyla Sarıgöllü, küresel mobil ödeme teknolojileri pazarının en yenilikçi liderleri arasında gösteriliyor. Cardtek şimdiye dek küresel çapta 20’den fazla ilke imza attı. Bunlar arasında 2006 yılında gerçekleştirilen ilk temassız kredi kartı projesi ve 2015 yılında Hindistan’daki toplu taşıma için üretilen ilk temassız ön ödemeli kart da bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz