Ana Sayfa AVM Capacity, takım çalışmasına davet ediyor

Capacity, takım çalışmasına davet ediyor

7’den 70’e her kesime hitap eden etkinlikler ile ziyaretçilerine keyif dolu anlar yaşatan Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi, çocuklara yönelik gerçekleştirdiği etkinlikler aracılığıyla onların yaratıcılık, takım çalışması gibi iş becerilerinin geliştirilmesinde öncü oluyor. Bu kapsamda, 5- 6 Kasım tarihlerinde, 14.00- 18.00 saatleri arasında B1 katı havuz alanında gerçekleşecek Kapla Sihirli Tahtalar etkinliği ile minik ziyaretçilerini ebeveynleriyle birlikte hayal dünyalarına uzanan keşif dolu bir seyahate davet ediyor.

Bakırköy’ün en gözde alışveriş ve yaşam merkezi Capacity, çocuklara özel hazırladığı etkinliklerle ziyaretçilerinin beğenisini kazanmayı sürüdürüyor. 5-6 Kasım tarihlerinde saat 14.00- 18.00 saatleri arasında B1 havuz katında düzenleyeceği, bir aile eve takım çalışması örneği sunan Kapla Sihirli Tahtalar etkinliği ile çocuklara ebeveynleri ve arkadaşları ile birlikte bir takım çalışması örneği sergileyebilecekleri atmosfer yaratacak.

2 gün boyunca süren etkinlikte, çocuklar yaratıcılık ve takım çalışması gibi iş becerilerini geliştirme fırsatı yakalarken, katılan ebeveynleri ise haftanın stresini atma şansı bulacaklar. Oyun ve arkadaş grupları ile yapılan çalışmalarda, çocuklar deneme yanılma yöntemini keşfederek hayal dünyalarının ürünü olan inşaatlar yaparak üretmenin tadına varacaklar. Capacity, tüm çocuklar ve ailelerini bu keşif dolu etkinliğe bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz