Ana Sayfa AVM Candy Kids Park, Carrefour Ankara AVM’de açıldı

Candy Kids Park, Carrefour Ankara AVM’de açıldı

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde şirketlerinden Cefic tarafından yönetilen Carrefour Ankara Alışveriş Merkezi, çocukları ve gençleri Ankara’nın en yeni ve en büyük eğlence merkezi Candy Kids Park ile buluşturdu.

İlk kez Carrefour Ankara AVM’de kurulan ve içerisinde birbirinden farklı ve eğlenceli oyuncakların yer aldığı Candy Kids Park’ta çocuklar ve gençler sınırsız eğlencenin keyfini yaşıyor. 3 bin 250 metrekarelik kapalı alana kurulan Candy Kids Park, heyecan dolu ve unutulmaz saatler geçirmek isteyen tüm ziyaretçilerini, Ankara’nın enerjisi en yüksek eğlence merkezine bekliyor.

Hayallerindeki sihirli yolculuğa çıkmak isteyen minikler için Atlı Karınca, Spiral Jet, Sekolin Salıncak, Uçan Balık, Kurbağa, Küçük Araba, Helikopter, Dönme Dolap, Taganda, 360 Derece Takla, Elma Kurdu, Kano ve Çarpışan Arabalar, içindeki çocuğu dışarı çıkarmak isteyen anne ve babaların çocuklarıyla birlikte eğlenceli dakikalar geçirebileceği Hava Bisikleti, Discovery, 9D Sinema, Uçan Bisiklet, Crazy Dance, ayrıca yetişkinler için düşünülmüş Çarpışan Arabalar ve daha bir çok macera dolu eğlence Candy Kids Park’ın büyülü dünyasında ziyaretçileri bekliyor.

Candy Kids Park, ziyaretçilerine sınırsız eğlencenin kapılarını açarken, aynı zamanda dağcılık keyfini deneyimleme fırsatını da sunuyor. Eğlencenin doruğa çıkacağı ve farklı deneyimlerin yaşanacağı bu renkli atmosferi yaşamak isteyenler, Carrefour Ankara AVM’de buluşacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz