Ana Sayfa AVM Çağla Şıkel MaviBahçe’de modayı anlatacak

Çağla Şıkel MaviBahçe’de modayı anlatacak

MaviBahçe Shopping Fest ile İzmir’de moda rüzgarı esecek. Festival kapsamında Çağla Şıkel, “En Moda Sohbetler” ile bir söyleşi düzenlenecek. Festival 30 Ekim’e dek sürecek.

İzmir’de en geniş marka karması ile moda ve alışverişin kalbi MaviBahçe, markaların en yeni koleksiyonlarının tanıtılacağı Shopping Fest, moda severler ile buluşuyor. 21 Ekimde başlayan ve 30 Ekime kadar sürecek organizasyon kapsamında ünlü manken Çağla Şıkel, ‘En Moda Sohbetler’ isimli, halka açık bir söyleşi gerçekleştirecek.

Sanat, kültür, spor aktiviteleriyle ön plana çıkan İzmir’in yeni yaşam alanı MaviBahçe, alışveriş ve moda tutkunlarını bir araya getirecek bir etkinliğe daha imza attı. Modanın ünlü isimlerinin katılacağı festivalde, sanat, kültür, gastronomi etkinliklerine de yer verilecek. Ünlü manken Çağla Şıkel, festival kapsamında 23 Ekim günü halka açık, “En Moda Sohbetler” isimli bir söyleşiyle gerçekleştirecek. MaviBahçe Kent Meydanı’nda düzenlenen, İzmir’de moda rüzgarları estirecek etkinlik, 30 Ekim tarihinde sona erecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz