Ana Sayfa İNDEKS Caffe Nero Caffe Nero, Bahariye’de

Caffe Nero, Bahariye’de

Caffe Nero, yeni mağazasını Kadıköy Bahariye’de açtı. Sıcacık atmosferi ve benzersiz tatlarıyla Caffe Nero, nostaljik tramvayı ve eski İstanbul’u hatırlatan sokaklarıyla Bahariye’de müşterilerini ağırlıyacak.

“Milano’da değilseniz en iyi kahveci” sloganıyla hizmet veren Caffe Nero, İstanbul’un en keyifli semtlerinden Bahariye’de lezzetli kahveleri ve muhteşem tatlarıyla misafirlerini bekliyor. Yeni konsept mağaza dokusu, Bahariye’nin nostaljisiyle bir araya gelerek, Caffè Nero’nun mahalle ruhunu en iyi şekilde yansıtıyor.

Tuğla duvarların ve daha açık renklerin kullanıldığı dokusuyla Caffè Nero Bahariye mağazası, ünlü kahve zincirinin mimari değişimini de ortaya koyuyor. Duvarlarında Türk grafiti sanatının en popüler isimlerinden biri olan, “Turbo” lakaplı Tunç Dindaş’ın hazırladığı, özel bir grafitinin de yer aldığı yepyeni mağaza; misafirlerine daha sıcak, samimi ve rahat bir ortam sunuyor.

Caffe Nero, İngiltere dışındaki ilk yurt dışı serüvenine ise 2007 yılında Türkiye’yle başladı. Ardından Birleşik Arap Emirlikleri’nde farklı Avrupa Ülkeleri’nde ve Kıbrıs’ta şubeler açmaya devam etti. İngiliz Caffe Nero’nun bugün Türkiye’de toplam 46 mağazası bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz