Ana Sayfa Gündem BYZ Outlet yenilendi

BYZ Outlet yenilendi

Kayseri’de bulunan BYZ Outlet, uygun fiyat politikası, tanınmış markaları ve lokasyonuyla ziyaretçilerine fırsatlarla dolu bir alışveriş keyfi sunuyor. Yenilenen yüzüyle bölgedeki tek sinemaya da ev sahipliği yapan BYZ Outlet, kampanyalarına devam ediyor.

Kayseri’nin en değerlenen lokasyonlarından biri olan Melikgazi – Osman Kavuncu Bulvarı’nda konumlanan ve BYZ Garage’ın yenilenen yüzü BYZ Outlet, şehir bağlantı yolları, tramvay ve otogarın kesiştiği noktada bulunuyor. Alışveriş ihtiyacını eksiksiz gideren BYZ Outlet, geniş açık ve kapalı otoparkı alanı ile de bölgede yaşanan park sorununa çözüm getiriyor.

5 Kasım’da Kayseri’nin en büyük erkek giyim mağazası olacak olan IGS’nin açılışının yapıldığı BYZ Outlet’te açılışa özel olarak ‘tüm takım elbiselerde 3 al 1 öde’ kampanyası uygulanıyor.

Yeni mağazalarıyla hitap ettiği kesimi de genişleten BYZ Outlet’te çok yakın zamanda Levi’s ve Dockers mağazaları da açılıyor.

Başyazıcı Grubu’nun Kayseri’ye armağan ettiği yatırımlardan biri olan BYZ Outlet, bölgenin tek sineması Cinemarine’e ev sahipliği yapıyor. Cinemarine’de her gün ilk seans 7 TL, salı günleri ise tüm seanslar 8 TL olarak misafirlerini bekliyor.

Sezon boyunca devam eden etkinlikleriyle Kayserililer’in sosyal ihtiyaçlarına da cevap veren BYZ Outlet, tanınmış giyim markaları, Türk mutfağından lezzetler sunan yeme-içme alanıyla hizmet veriyor.

BYZ Outlet’te yeni açılacak IGS, Levi’s ve Dockers’ın yanı sıra Porland, Flo Outlet, Maba Store, Maba Outlet, Mavi, Hummel, English Home, Çift Geyik Karaca, Zingora, Takıştır, My Dekolte Ayakkabı, Özdilek, Simit Sarayı, Arçelik, Bimeks, Italian Store, Kaşmir Halı, Katia & Bony, Çemen’s Mutfak, Dr.

Mangal, Pizza Wings, Bursa Kebap Evi, Beğendik Market bulunuyor. Ayrıca ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayacak açık – kapalı otopark, oto yıkama, terzi, lostra, kuru temizleme hizmetleri de mevcut.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz